Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok egy fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznátok egy fiú lány barátságot szerelemre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen hát persze ha szeretik egymást :)
2014. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen az a legjobb :-)
2014. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban van minden ami a barátságban megvan, csak még sokkal több. Szóval megéri.
2014. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés. Sokszor úgy tűnik jó ötlet, és a szívünk kell, hogy vezéreljen, máskor viszont mindig az éltet, hogy a barátság, az egy biztos pont, egy biztos támasz, amit nem érdemes feláldozni. Nos engem mindig a szívem vezérel, és néha talán túl önző akarok lenni.
2014. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván kockázatos... mérlegelni kell, hogy szereted-e annyira, hogy feláldoznád érte a barátságot is.
2014. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha elég erős a barátság, akkor ha nem jön össze,utána is működnie kell. De most komolyan! Bár nekem a kérdésből nem derült ki, hogy te szereted, és nem mered őt is beavatni, vagy mindketten szeretitek egymást, de féltek, hogy ha nem jön össze a kapcsolat ugrik a barátság.
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő szerintem nem érez többet barátságnál, én meg... nem is tudom... talán... de nem mondanám el neki :/
2014. jún. 9. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 70-80 %-ban biztos voltam benne, hogy ő nem érez semmi többet irántam a barátságunknál. Egyszer elmondtam neki mindent. Fura, de meg se fordult a fejemben, hogy vége lehet a barátságunknak. Jól gondoltam, az egész egyoldalú volt, azóta is tart a barátságunk, de elmondanám, hogy még erősebb lett valahogy.
2014. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tényleg sok dologtól függ ez.:)

Mindkettotok szereti e a másikat.

Mennyire regota ismeritek egymást pl.

És hogy milyen a baratsagotok.

Az én legjobb barátom fiú (ne értsd félre nem tetszik) es ő a mindenem.Az egyetlen olyan ember az életemben akiben teljesen megbízók, magamat adom stb.

Tehát ha vele belevagnek egy kapcsolatba miszerint 'hat remélem sikerul' nem tennem!

Kockaztatas és egy szakítás után kétlem hogy megmaradna a baratsagunk.

És ha elvesztenem abba így 2xesen belepusztulnek.

VISZONT

ha sikerülne a kapcsolat akkor pedig semmi probléma.

Ugyanúgy lehet a barátod, ráadásul a szeretod, parod is.

Tehát ha mersz kockaztatni csak akkor merd feláldozni.:)

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!