Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök magasabb lenne mint ti? Lányok, ugyanez csak ha a barátotok lenne kisebb mint ti? 14/l

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, szeretem a magas, vékony lányokat is, pedig alit ütöm a 160centit fiúként. :D
2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna,ha nem fel,hanem lenéznék a pasimra,h csak lássam...meg ha megakarom ölelni ne én,hanem ő hajoljon le:D

Nem azt mondom,h legyen 2 m-es,de nálam 10 cmvel minimum legyen magasabb....

2014. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

25/F, 170cm

2014. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavarna ha magasabb lenne nálam, de ha szeretem, ez mit számít? :O mert szerintem semmit sem!! 19/F
2014. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha magasabb lenne nálam egy lány, de sok lányt meg zavar, ha ők magasabbak. Lose-lose helyzet :/.
2014. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

engem rettentoen zavarna.

nalam a magassag rendkivul meghatarozo egy pasiban.

de te ezzel ne foglalkozz , ha te jol erzed magad, akkor az a lenyeg ;)

2014. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) mèg nem járunk, csak gondolkodok mi lenne ha.... márjárt magassab lánnyal, szóval nem hiszem h ezzel baja lenne de nekem simcs
2014. jún. 9. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.Aki nekem tetszik,ő is magasabb nálam.16/F
2014. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

24 éves koromig: nekem minimum 180 centis pasim lesz.


Nos, a barátom kb. fél fejjel alacsonyabb nálam, szóval ennyit erről :D Kezdetben furcsa volt, neki is, de így is totál biztonságban érzem magam mellette, meg a természete simán ellensúlyozza a magasságát. :)

2014. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pasi vagyok,engem nem zavarna,ha a lány magasabb. Viszont az a tény zavar,hogy a lányokat zavarja,és a többsége nem is jönne össze alacsonyabb sráccal. Sajnos ez miatt már szenvedtem...:-(:-(:-(
2014. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!