Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van legjobb fiú barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van legjobb fiú barátotok? Fiúk van legjobb lány barátotok?

Figyelt kérdés

Ha van miket szoktatok csinálni? Mindent megbeszéltek? Az érzéseitek? Egyikőtök sem érez többet a barátságnál?

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2014. jún. 6. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem van legjobb fiú barátom.....és mindent megbeszélek vele...mindenről,de nem vagyunk egymásba szerelmesek....én nem....de az ő érzéseiről nem tudok:D

Am meg általában hülyülni szoktunk:))))(((((

2014. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen van. Skype-olni szoktunk. Ha valamilyen baja van valamelyikünk-nek akkor azt kiöntjük a másiknak... hosszas órákat szoktunk beszélgetni. És igen mindent megbeszélünk meg hogy mitörtént az nap meg stb... egy baj van nekem eléggé tetszik a fiú de ő ezt nem tudja >< de én meg egyre inkább azt érzem hogy egyre jobban tetszek neki... de nem merem neki bevallani...O.o de az a jó hogy fél év korkülönbség van köztünk ^-^ (12/L)
2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem van legjobb fiú barátom. 3 éve mentem gimibe, azóta együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Eleinte nekem nagyon tetszett, és egy barátnőm jóvoltából a srác is megtudta ezt. Néhány hónapig eltávolodtunk egymástól, mert ő csak barátságot érzett, én meg ugye többet... Megbeszéltük, és próbáltam magamban lezárni. Volt néhány veszekedés emiatt, de még mindig jó a barátságunk, sőt jobb is. Be kellett látnom, hogy sokkal jobbak vagyunk barátként, én sosem tudnám elveszteni. Már csak barátságból szeretjük egymást. :)) Pasik mennek-jönnek, de egy igaz barátság többet ér, még akkor is, ha fiú az illető :) 16/L
2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi a 3. vagyok. Az lemaradt, hogy kb. mindent együtt csinálunk, buli, együtt ülünk a suliban, együtt megyünk haza. Mindent megbeszélünk, nincsenek tabuk.:) 16/L
2014. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

en azt hittem van...de nincs. es szerintem ez nem is lehetseges. haverok lehetunk de igazi baratsag fiu es lany kozt nincs. az egyik mindig tobbet erez

21/l

2014. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van bizony, nincs titok mindent megbezsélünk. néha kis baráti összekapaszkodás is belefér :)
2014. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiú haverok vannak, viszont az, hogy a legjobb barátom egy srác legyen, kizárt..

20/L

2014. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátom fiú de van "legjobb lány barát" is, de az ő barátságát nem áldoznám be egy esetleges kapcsolatért, nagyon fontos mint barát de csak barátságot akarok tőle semmi többet!

21F

2014. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Volt eg fiu baratom akivel normalisan tidtam beszelgetni, kokolyan, de aztan meg elmonta h etszem neki...szoval mar nem vagyunk ugy baratok...de persze vannak fiu haverjaim akiket imadok de igy legjobb fiu havrom aki mindent tud rolam olyan nincs.
2014. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem fiúként van egy legjobb fiú és egy legjobb lány barátom is.


Mindkettőjükkel mindent megbeszélek, semmi tabu nincs :)


És a lány barátommal volt egy időszak, amikor ő többet érzett a barátságnál, de miután elmondtam neki hogy meleg vagyok, 100%-osan tiszta barátság-barátságunk van :) És ez nagyon jó.


Am a legjobb fiú barátom is meleg szóval ott is felmerülhetne a vonzalom (azt hiszem ez a kérdés lényege, hogy meg tud-e maradni egy barátság vagy akar-e valaki többet), de eszünkbe se jutott, tisztán barát ő is.


19 F

2014. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!