Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek csábító a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek csábító a jó pasik társasága, akkor is ha van barátotok?

Figyelt kérdés
Csak bámészkodni vagy bármi miatt. Barátnőmet, a barátnője mindig ezzel próbálja csalogatni magához, hogy ott lesz az a srác is aki tetszett neki régebben. Tudom, hogy ez nem múlik el hiszen nekem is tetszik az a lány aki régebben. Csak nagyon zavar, hogy barátnőm barátnője úgy hivogatja magához a barátnőmet, mintha nem is lennék neki. "Hogy gyere mert itt lesz az xy is ;)"
2014. máj. 17. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
vicces, és közös poénjaik kötődhetnek ehhez a témához :D mért ne hívná így? kacagunk egyet és kész, vidáman gondolunk a régi, vicceket szülő sóvárgásokra a mostani boldog helyzetből. semmi gond! :D te se kezdenél semmit gondolom azzal a lánnyal most, csak még mindig helyesnek tartod :)
2014. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom, a barátnőm biztos nem csábítgatna ilyen szöveggel sehova, mert tudná, hogy engem nem érdekel. A párom előtt főként nem... Én is gáznak tartom !
2014. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ostoba barátnő az ilyen. Ha még adná is alá a lovat a csajom, kivágnám.
2014. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló lehet igazad van, de mégis úgy érzem mintha arra bátorítaná, hogy csaljon meg engem.
2014. máj. 17. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:
azt is teszi
2014. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
happy gang bang.
2014. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha igazán boldog vagyok egy kapcsolatban,kb lesz..om a többi pasit. Azaz megnézni megnézem őket,megállapítom hogy na igen,ez a hapsi tényleg nagyon helyes,vagy húgommal összekacsintunk,hogy jóféle,de egyébként nem érdekel,nem akarnék vele se flörtölni. Ha meg egy buliban vagyok velük,lazán elbeszélgetek velük,azt annyi. Nem kell ebbe belelátni semmi felháborítót:)
2014. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!