Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "cuki" szó mindig "rosszat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "cuki" szó mindig "rosszat" jelent egy srácra nézve?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves lányról van szó, csoporttársak vagyunk az egyetemen. Nem álltunk igazán közel egymáshoz, pár szót váltottunk néha, meg fricskáztuk egymást, aztán ő "kezdeményezett": kvázi a nyakamba ugrott, megölelt, simogattuk egymást, és úgy is volt, hogy a sulin kívül is találkozunk majd. A múltkor cseteltünk, kérdezte, hogy mikor megyek jegyet beíratni, mondtam, hogy még nem tudom, és hogy tőle is függővé akartam tenni az utazást, erre írta azt, hogy "de cuki vagy". Nem tudok eligazodni rajta, néha úgy érzem, hogy bejövök neki, ha találkozunk, rendszeres a testi kontaktus (eddig kétszer volt ilyen, de olyan szinten, hogy összesimul a testünk ölelkezés közben, ő is simogatja a hátam, és nem zavarja, ha megcirógatom az arcát, megfogom a kezét), néha kikéri a véleményem stb., időnként meg azt érzem, hogy vagy hülyít, vagy bizonytalan, vagy csak "havernak" néz, de igazából meg haverkodni nem szoktunk, és szerintem én is éreztettem vele, hogy nem csak barátilag nézek rá. Most akkor ez a "cuki" szerintetek mit jelenthet? Köszi a válaszokat.

2014. jún. 9. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "barát" max. Semmi komoly.
2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cuki csak átkötőszöveg.

Ha megint ölelkeztek csókold meg, egy pofont megér, ha nem jönne össze.

2014. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is csináltam/csinálok :) Azért teszem ezt, mert nagyon bejön a srác, csak nem merem nyíltan megmondani neki, ezért inkább csak jeleket küldözgetek. Én is szoktam mondani neki, hogy, cuki, aranyos, kedves, ilyenek :) Szóval szerintem akar tőled vmit ;)

21/L

2014. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a cuki azt is jelentheti, hogy elolvad tőled ;)
2014. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ember itt lépned kellene előrefele szerintem. Rám is mondják, hogy "aranyos" vagyok, de az más kontextusban történik és senki sem ölelget. :I
2014. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez jót jelentene. :)
2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igazából tényleg ott motoszkál bennem, hogy elég intim közelségbe kerültünk testileg, és mindkétszer ő kezdeményezte az ölelést, én az arcát és a kezét simogattam, és szerintem ha zavarná őt ez, akkor másodjára valószínűleg másképpen viselkedett volna. Valahol azt érzem, hogy talán félénkebb, érzelmesebb, közben meg mintha kicsit "csajosabbnak", határozottabbnak mutatná magát, csak képtelen vagyok kiismerni őt.
2014. jún. 9. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt a rejtélyt sajnos neked kell megfejtened.
2014. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, csak én is tapasztalatlan és naiv vagyok, meg nem nagyon merek tovább lépni, nem tudom, hogy ő mit akar.
2014. jún. 10. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Cuki egy kiscica vagy egy kiskutya. Egy pasi nem cuki.
2014. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!