Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ráírtam egy srácra, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírtam egy srácra, aki szinte azonnal visszaírt, illetve elég sokat is írt, akkor nem vagyok közömbös neki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan ember, aki a facebookon éli az életét, de gondoltam kezdésnek ez is megteszi, mert élőben nem mertem vele beszélgetni eddig. De ezek után sokkal bátrabb lettem, oda is mentem hozzá, ő pedig mosolyogva fogadta. Amiket tapasztaltam: amikor az interneten beszélgettünk, szinte azonnal válaszolt, és nem csak 1-2 szóval. Élőben pedig rendszerint mosolyog és mikor ránézek azonnal elkapja a tekintetét. Mit jelentenek ezek?
2014. márc. 31. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki.
2014. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy unatkozik,vagy bejössz neki
2014. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!