Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Análszex álmomban. Mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszex álmomban. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap korán keltem fel nagyon ezért olyan 9-10 körül visszaaludtam kicsit. De olyant álmodtam amire nem is gondoltam. 17 éves vagyok már nem szűz és nem bújok össze csak úgy bárkivel. Nincs egy éve párkapcsolatom igy nem voltam egy éve senkivel se inkább magamnak okozok örömöt. Azt álmodtam hogy egy olyan fiúval vagy beszélgetek akit csak facebookon ismerek személyesen nem és mintha adott volna nekem a fiú valamit amitől gyengének éreztem magamat ugyanakkor jókedvűnek.. fel akartam hívni a szüleimet de nem volt erőm hozzá nagyon meg azt se tudtam hol vagyok. A fiú alaposan felizgatott és nagyon élveztem. Utána csak annyit éreztem hogy a popsimat basszák de nagyon élveztem és mondtam neki hogy erősebben. (Messze álljon tőlem hogy én ilyet valaha is hagynák mivel egy fiúval szeretkeztem csak) Mit jelenthet ez a álom? Egész nap ezen gondolkozom és nem tudom mitől álmodhattam ilyet. Köze lehet annak hogy lassan 1 éve nem szexeltem senkivel és kapcsolatom se volt? Kérlek normális válaszokat adjatok!! 17/L

2014. jún. 9. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt hogy álom. ébren nem kérnéd erősebben :D
2014. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Lehet nem is álom volt
2014. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Álom volt biztosan mivel otthon voltam. Az álmomban meg másnak a lakásán.. Nem vagyok tapasztalt az análszexben fogalmam sincs milyen lehet és mennyire fájhat de ott nagyon is élveztem
2014. jún. 9. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
nem mászott rád a kutyátok, vagy hasonló? :D volt rajtad ruha alvás közbe? kistesó, nagytesó? xDdd
2014. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem volt a kutyám rajtam mivel nincsen.xddd be is van zárva belülről az ajtóm senki nem tud bejönni :DD melltartóban alszom mindig meg rövidgatyában
2014. jún. 9. 23:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Ellettél kábítva, az alkalmon élve pedig valaki análisan "megmolesztált" téged.

Mondanám, hogy mindennapi dolog, előfordul az ilyesmi. (Y)

2014. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Furcsa nagyon ilyen álmom nem is volt még.. jó olyat álmodtam már többször is hogy az exemmel akivel lefeküdtem először és utoljára is sokszor álmodom olyat vele amit nem kéne.
2014. jún. 10. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos szerintem lehet h álom volt ebben az esetben ki vagy éhezve ami egy év után nem csoda és úgy tűnik magadnak nem vagy az igazi.

Ha álom ha nem ha az elejétől élvezted az első alkalmat az annak a vminek volt köszönhető vagy mert álom volt és nem valóság.

Egyébként van itt egy olyan lehetőség is h igazából nem álom volt hanem megtörtént és most csak előjött. Lehet h vmikor egy házibulin v mittom én beadtak neked vmit ami miatt minden kiesett és ez megtörtént most meg vmiért visszatért. A leírásod alapján lehetséges és valszeg azért azzal a sráccal mert nem ismered és azt se tod h valójában ki volt.

Ha biztos h álom ak az első.

Am azt írtad "basszák". Vagyis nem is egy?

További szép álmokat! :D

2014. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség mert nem is járok bulizni konkrétan 1x sem voltam még semmileyn bulin szall tuti nem történt meg.. egyetlen fiú volt akivel lefeküdtem 2x összesen és ennyi ez is 1 éve volt
2014. jún. 10. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az első eset
2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!