Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban mindig találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban mindig találkozok egy titokzatos lánnyal, de még nem találtam meg. Itt vagy, szerelmem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy nem magyar...
2014. máj. 2. 01:07
 2/64 anonim ***** válasza:
Ja mert az összes magyar itt van fent?
2014. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
szerintem tedd fel a kérdést jappànul is lehet azt megérti :)
2014. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
私は常に私の夢の中で謎の少女と会うが、私はまだ彼女を発見していない。あなたは私の愛は、ここですか?
2014. máj. 2. 01:28
 5/64 anonim ***** válasza:
mit kell róla tudni? :D
2014. máj. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Hosszú barna haja van, vékony testalkatú, kis aprócska tündér. Te vagy az, #5? :O
2014. máj. 2. 02:47
 7/64 anonim ***** válasza:

ez a kérdés poén. ezt te sem gondolhattad komolyan!

pedig akár én is lehetnék ezek alapján, de inkább neee.

2014. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Lehet, elvicceltem, de tényleg komolyan gondoltam. Nem viccelek. Ha megölelhetnélek, akkor az ölelésedből érezném, hogy te vagy-e, vagy sem.
2014. máj. 2. 10:56
 9/64 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

hosszú barna haj és vékony testalkat stimmel. a tündért már mondták rám, de az aprócskánál nagyobbra nőttem. bár attól függ mihez képest. ó, mily szép lenne ha rólam álmodnál, te ugyanannyira titokzatos kérdésfeltevő lény!

2014. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Az aprócskát nem úgy értem, hogy 160cm alatt van. :P Ezt valahogy úgy tudnám leírni, hogy a személyisége, a lelke, a belső kisugárzása, valamint a karcsú testalkat összessége fejezi ki számomra női gyengédségét, törékenységét, akárcsak egy gyönyörű, finom porcelán törékenysége. Kedves arca és tekintete simogató tavaszi szellő lelkemnek.

Oh, kedves #5ös, bárcsak te volnál a lány az álmomból, soha, de soha nem engednélek el! ^^

2014. máj. 2. 14:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!