Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok kb hány %-a szexmániá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok kb hány %-a szexmániás, illetve könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátnőmmel, mert már nem volt jó a kapcsolatunk. Úgy gondolom, előttem a nyár, és "élni" is akarok egy kicsit. Eddig jófiú voltam, de már úgy gondolom, ennyi nekem is jár, hogy legalább a mostani nyáron jól érezzem magam. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy egy szórakozóhelyen könnyű megfektetni egy csajt? mostanában nem nagyon jártam el bulizni.

Az olyan csajokat hogy lehet kiszűrni, aki könnyen kapató? ások ilyen csaj van a szórakozóhelyeken ?



#4t5gth
2014. jún. 10. 02:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kb. 69%-uk szexmániás vagy könnyen kapható.
2014. jún. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Könnyen észrevehető, fullra bevannak állva és marhára rázzák. Egyébként egyik tanárom mondta anno, hogy nem angyaloknak kell elképzelni őket és piedesztára emelni, ugyanolyan emberek, mint mi, ugyanúgy szeretik a szexet, ugyanúgy szeretnének ismerkedni.


Más kérdés, hogy ilyen jersey lófsz műsorokból vett r.bancok lettek a minták, a követendő példák.

2014. jún. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom a 16 éves lánykákat. Szeretem őket... :D :P Ebben a korban a legalkalmasabbak erre. :D Persze sose csalnék meg senkit. :) 18F
2014. jún. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majd belefutsz egy olyan lányba aki hozzád illik és neked való, őt becsüld meg és legyél hozzá hűséges. És szerintem is élj addig. És az alkalmi partnereidhez is legyél hűséges. :) Szerintem ez így korrekt és jó élet. :)
2014. jún. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

"Minden pasi csak a farka után megy..."

mondja az a nő, aki csak ilyet érdemel.

2014. jún. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megérdemli az igazit.
2014. jún. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bukor Peti ***** válasza:
minimum 60% könnyen kapható
2014. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

100%


Csak elég jónak kell lenned, hogy rávedd őket.



24F

2014. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
minden nő ku_rva
2014. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az bizony :D
2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!