Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok az izmos pasikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok az izmos pasikra vágynak, miért terelnek el minket a testmozgástól?

Figyelt kérdés

Izom nélkül lehetetlen becsajozni manapság,legalábbis ha olyan csajt akarsz,aki neked is tetszik.Esélytelen.

Ennek ellenére olyan irányba terelnek minket,hogy minél satnyábbak legyünk.18 éves korunkig kötelező az iskolapadban rohadni,nulla testmozgás mellett és a tanulás rengeteg időt elvesz.Azután is mindinkább egyetemre és szellemi munkavégzésre bíztatják az embereket,ami ismét nulla testmozgást biztosít.Olyan távolságok vannak a városokban,amiket gyalog lehetetlen adott idő alatt megtenni...ez is elveszi az edzés lehetőségét.

Aztán megszüntették a katonaságot is,ott sincs lehetőség megizmosodni.

Ha nem terelnek a szülők valamilyen sport felé,akkor 18-19 évesen nulla erőnléttel kezdődhet az edzés...így ki fog halni a fejlett világ népessége vagy csak az izomagyúak/romák fognak szaporodni tömegesen.

Bár ez a média és a csajok hibája is a társadalom/gazdaság mellett,ami elveszi a fiatalkori testmozgás lehetőségét az emberektől.Idősebb korban meg eső után köpönyeg jellege van elkezdeni...


2014. jún. 10. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Neked nem volt tesi órád? Ha satnyadék a tested, arról csak és kizárólag te tehetsz, ha magadtól annyi agyad nem volt, hogy elmenj mozogni, akkor így jártál.

Látod? Két mondatban bebizonyítottam, hogy azért nincs csajod, mert hülye vagy az élethez.

2014. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Értelmes embernek, különösen ha ivarérett, csak arra nem jut ideje amire nem akarja.
2014. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell konditermes izom,inkább sport miatt legyen izmos.Bár számomra ez sem fontos,csak legyen arányos.
2014. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Izommal csak a felszínes pcsákat vonzod!
2014. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fahéjas Alien ***** válasza:

A kifejezetten izmos férfiak egyáltalán nem az én világaim.

Az más kérdés, hogy a sport egészséges és mindenkinek a hasznára válik, így egy általános erőnlét minden szempontból jó.

Ez a 'terelés' pedig hülye kifogás... az embernek arra van ideje amire akarja. - ha fontos neked az, hogy mozogj úgyis kerítesz rá alkalmat. A szellemi munka után meg kifejezetten jóleső/pihentető érzést ad egy kis esti futás...

2014. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

"Izom nélkül lehetetlen becsajozni manapság"

Sétálgass kicsit a városban és látni fogsz egy csomó párt kézen fogva sétálni. Szerintem a 80%-uk biztosan nem lesz kimondottan izmos férfi.


"18 éves korunkig kötelező az iskolapadban rohadni,nulla testmozgás mellett és a tanulás rengeteg időt elvesz.'

Nem kötelező. Egy gyerek már kisebb korában el tudja mondani, hogy mit szeretne sportolni, szabadidejében csinálni. Nem hiszem, hogy pl. egy 14 évesnek engedély kell hozzá a szülőktől, hogy mondjuk elmenjen futni.

Ilyen fiatal korban még nem lehet annyi tanulni valója valakinek, hogy ne legyen ideje mozogni.

Egyetemen még többet kell tanulni, bár ott inkább a vizsgaidőszakra koncentrálódik. Szóval a tanulás nem lehet kifogás.


"Azután is mindinkább egyetemre és szellemi munkavégzésre bíztatják az embereket,ami ismét nulla testmozgást biztosít"

Képzeld sok nőnek nem az izmos test vonzó kizárólag, hanem nem árt, ha a férfi szellemileg, érzelmileg, értelmileg is érett.

A testmozgást pedig te biztosítod magadnak, nem mások. A szellemi munka utána elmehetsz mozogni. A fizikai munka sem egészséges, és nem egyenlő a sporttal.


"Aztán megszüntették a katonaságot is,ott sincs lehetőség megizmosodni."

Én még emlékszem a kötelező katonaságra. Hidd el a kis vézna nyámnyila fiúk, nem izmosan érkeztem haza :)


"Olyan távolságok vannak a városokban,amiket gyalog lehetetlen adott idő alatt megtenni...ez is elveszi az edzés lehetőségét."

Én ahova lehet autó nélkül megyek. Ami messzebb van, csak oda megyek autóval. Régebben pedig azt csináltam, hogy előbb leszálltam a buszról, hogy sétálhassak kicsit.


"Bár ez a média és a csajok hibája is a társadalom/gazdaság mellett,ami elveszi a fiatalkori testmozgás lehetőségét az emberektől."

A csajok hibája??? :S

A média hibája pont az, hogy azt akarja belénk sulykolni, hogy mindenkinek kigyűrt tökéletes testű férfinak/szupermodell alkatú nőnek kell lennie.

2014. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Miért van az hogy ha valaki nem sportos akkor az rögtön leszólja a tőle sportosabb embereket? aki csak az izmot nézi az valószínűleg nem a legértelmesebb lány, viszont egy arányos feszes test vonzó a lányoknak. Több éve rendszeresen sportolok, diplomám, nyelvvizsgám van. attól hogy valaki sportos nem biztos hogy hülye...
2014. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de nekem hányadék genetikám van.185 centihez voltam 49 kiló.minnek fussak vagy focizzak??attól nem lettem izmosabb!kifejezetten súlyzós edzésre lett volna szükségem,amit azonban sehol nem biztosítottak számomra.a legközelebbi konditerem 20km-re volt,a szüleimnek pedig eszükbe sem volt oda vinni-hozni.ezért lett volna jó,hogy ha a tanulás mellett 50-50% arányban lett volna edzés is a sulikban...képzeljétek,miután képes voltam magamnak megteremteni a pénzt és lehetőséget edzésre,el is kezdtem(otthon edzéstől nem lettem izmosabb,még mielőtt valaki ezzel jönne).a bérlet,a kaja,az utazás mind-mind rengeteg pénzt felemésztenek,az időről nem is beszélve.nem 2 perc az út!és legalább 1 óra az edzés.

csak sosem tudja senki beleképzelni magát a helyzetembe...futás,sport ezekkel mit érek???max még jobban lefogyok ember 185 centi és 49 kiló voltam!!49!!egy nyár alatt nőttem 20+centit és már előtte sem voltam kövér,enyhén szólva...

2014. jún. 10. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
És persze, minden, amit felsoroltál a lányok hibája, kizárólag, össze akarnak zavarni titeket, szegény izmosodni vágyó fiúkat. Vagy az a hibánk, hogy tetszik az nem csupazsír test? "ha olyan csajt akarsz,aki neked is tetszik" Mintha neked nem lennének magas elvárásaid... Kettős mérce, ismét.
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha a lányok az izmos pasikra vágynak, miért terelnek el minket a testmozgástól?"

- Ki terel el? Mi akadályoz abban, hogy sportolj? Miért hiszed, hogy minden nő egyféle típusú pasira vágyik?


"Izom nélkül lehetetlen becsajozni manapság,legalábbis ha olyan csajt akarsz,aki neked is tetszik.Esélytelen."

- Nagyon nem így van, ha nyitott szemmel járnál az utcán látnád, hány gizda srácnak van barátnője (én nem feltétlen a csúnyább kategóriából).


"Ennek ellenére olyan irányba terelnek minket,hogy minél satnyábbak legyünk.18 éves korunkig kötelező az iskolapadban rohadni,nulla testmozgás mellett és a tanulás rengeteg időt elvesz.Azután is mindinkább egyetemre és szellemi munkavégzésre bíztatják az embereket,ami ismét nulla testmozgást biztosít.Olyan távolságok vannak a városokban,amiket gyalog lehetetlen adott idő alatt megtenni...ez is elveszi az edzés lehetőségét."

- Igazad van, minek kitanítattni az új generációt? Az hogy legyenek szakmával, szaktudással rendelkező emberek lényegtelen, végülis csak a gazdaságunk épül rájuk, meg a társadalmunk, inkább minden életképtelen kisfiút edzünk ki, hogy sikeresek legyenek a csajoknál. Mert ugye csak az számít...ennyire hülye vagy vagy, vagy képzed magad?


"Aztán megszüntették a katonaságot is,ott sincs lehetőség megizmosodni."

- ja mert a katonaság az izmosodás miatt van, mi? Voltál már egyáltalán laktanya közelében? Tudod miről szólt a sorkatonaság?


"Ha nem terelnek a szülők valamilyen sport felé,akkor 18-19 évesen nulla erőnléttel kezdődhet az edzés...így ki fog halni a fejlett világ népessége vagy csak az izomagyúak/romák fognak szaporodni tömegesen."

- A te életedről 100%-osan a szüleid döntenek 18-19 éves korodig? Addig nem lehet önerőből pl futni eljárni, vagy suliban nincsenek véletlenül se edzések, kül. sport foglakozások? Ezt a remek társadalompopulációs jóslatot mégis honnan szedted? Megsúgok valamit. Az izom építhető nem öröklés kérdése hogy izmos lesz-e vagy sem, alkatot lehet örökölni, duzzadó izmokat nem azt kemény munka árán szerzi meg az ember. Am. nem tudom hogy vagy vele, az értelmiségieknek is van családja, romával meg melyik normális magyar nő áll le? Amit a szaporodásról írsz baromság, ha meg tényleg így is gondolod a te fejedben nagyobb a baj minthogy 1-2 nevelő célzatú pofon helyrerakja.


"Bár ez a média és a csajok hibája is a társadalom/gazdaság mellett,ami elveszi a fiatalkori testmozgás lehetőségét az emberektől."

- A fiatalkori testmozgás is rajtad múlik, épp úgy mint a későbbi, am. tudtommal még vannak tesi órák általánosban és középiskolában is. Nekem egyetemen is volt pár félév kötelező tesi pedig az én szakomnak aztán nem sok köze volt a testmozgáshoz. Azontúl mi akadályoz abban, hogy magadtól eljárj sportolni? Ja azért tenni kéne, és nem lehet másokat okolni, értem.


"Idősebb korban meg eső után köpönyeg jellege van elkezdeni..."

- 80 évesen lehet már nem lesz forradalmi a változás, 20-30 között marhára nem vagy lekésve semmiről. Nem tudom honnan szedted ezt a baromságot.

2014. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!