Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rendes, normális lányok, akik nem valami szépek, de nekik bejövök, ők, ha szexre kerül a téma, hirtelen eltűnnek vagy terelnék a témát, mintha aszexuálisok lennének?

Figyelt kérdés
Én nem bírom ezt, nekem olyan lány kell, aki imádja a szexet és nem csak a nyálas romantikus hülyeségekre vágyik. Nem tudom miért, talán a jó fiús, kisfiús bájos pofikám miatt, de folyton ilyen szentszűz lányok találnak meg, akik nem elég, hogy nem is valami szépek, legjobb esetben is csak elmennek külsőre, de még a szex sem érdekli őket.
2013. febr. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tudod, a virág is akkor nyílik, ha gondozzák, locsolják...

azért mert nem beszélget veled, egy idegennel erről még feltétlenül aszexuális

2013. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Azért mert hamar feljön ez a téma, és "uhh tuti ez a bájos cukorfalat is csak meg akar dugni" , próbálj meg eljutni a szexig, és csinálni, nem pedig beszélni meg hablatyolni róla..
2013. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Tudod drágám, a nagy világban még élnek olyan lányok, akik a szexet csak a házasságban tudják elképzelni.


Te írtad, hogy találkoztál rendes, normális lányokkal. Mert rendesek nem fekszenek le fűvel-fával, és mert normálisak is, gondolnak a jövőjükre. Ők csak az igazival akarnak lefeküdni, aki tényleg az igazi, és aki őket nem csak egy kis szexuális kalandnak tekinti.

2013. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a probléma, hogy túl korán terelődik a részedről a téma a szex felé, és ebben az esetben bizony én is szedném a sátorfámat, mert "csak arra kellek neki" szaga lenne a dolognak, az ilyesmire ugyanis nem vagyok vevő, pedig nem vagyok aszexuális sem.
2013. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

mert biztos azt hiszik csak szexet akarsz és nemcsak megb@szod, hanem át is őket.

meg az ilyen "csendes rendes átlagos vagyok" -típusú csajok közt van a legtöbb aki várja a Herceget, aki helyes, szuper, öltönyös, pénzes, blabla.

ezek a lányok majd 30 körül rájönnek hogy hát nekik nem lesz olyan csúcs pasi, és körülnéznek a volt lúzerek között, amelyikek elkezdenek erőlködni hogy pénzesek legyenek. aztán akkor már gyerek is kell, erős bennük az ösztön, gyorsan kifognak egyet.

többnyire egy "balekot", aki mindent eltűr.

amíg fiatalok, addig ilyen naivak és lehetetlenek, hogy azt hiszik, majd örökké tart a szerelem ha várnak, meg vár rájuk a pasi éveket.

nem jó csajokat találsz meg, keress a feltűnőbben öltözködő/viselkedő csajok között, azok akik vagányabbak és már nem kislányok.

2013. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam. Ha normális lány kell, akkor kivárod még odajuttok, hogy megnyíljon előtted. Azok a lányok közt is vannak vadmacskák, akik nem mernek a sexről nyíltan beszélni... Csak egy bizonyos bizalom kialakítása után..

Ha dugni akarsz, akkor keress használt p.ncit, aki tudod, hogy megengedni, hogy jól megd.gd. Azokat a lányokat pedig ne értékeld le, akik nem úgy gondolkodnak, ahogy te.....

2013. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tudod drágám, a nagy világban még élnek olyan lányok, akik a szexet csak a házasságban tudják elképzelni. "


Jah, létezik még 1-2 ilyen szerencsétlen tényleg.


Kérdezőnek: Jó nagy pari lehetsz, már abból látszik, ahogy beszélsz azokról a lányokról. Gondolom semmi érzékiség nincs benned, csak nyomatod a perverz szöveged. Én legalábbis ilyen esetben szoktam lelécelni.

2013. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!