Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18-19 éves fiúnak mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18-19 éves fiúnak mik az igényei párkapcsolati téren? Milyen barátnőt keresnek? Hány éves lány a legideálisabb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

15/f vagyok és akkor ehez agy hozzá ugy 2-4 évet:D

giugbiugikgik.blogger.hu/2014/06/05/23320

2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kortól függenek a válaszok ezen kérdésekre... Mondjuk valószínűleg nem feleségjelöltet vagy anyajelöltet keres. Ideális meg kinek mi. De úgy 16-24-ig kb.
2014. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de se a fiúk, se a lányok bármilyen korban is vannak, sohasem azt keresik, hogy kivel tudnának együtt élni...


Mindenki, mindig mindenhol csak baszni akar, a többi csak körítés... :-) ...az állatvilágban is így megy, csak az állatok nem akarják meggyőzni a másikat olyan dolgokról, amiket ő maguk sem hisznek el... :-)


(jaaa és most sem magamból indultam ki :-))

2014. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16-korombeliig.


Nekem az a legfontosabb hogy rögtön leessen hogy bejövök-e a csajnak vagy sem. Én nem vagyok annak a híve hogy elhívok valakit ide-oda ha már az első alkalomkor képtelen enyhén "utalgatni".


Legtöbbször ez úgy néz ki, hülyét csinálok magamból, mert rengeteget bókolok, szinte semmit nem kapok vissza, de azért mert nem bírnak még bókolni, aztán meg várják hogy hol a búcsúpuszi, vagy mikor kérem el a számát stb.

2014. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyénfüggő! ezzel mindent el is mondtam.
2014. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!