Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik mindenféle bölcsességeket írnak ki facebook-ra, milyen lehet a párkapcsolati életük?

Figyelt kérdés

meg bölcsességes képeket tesznek fel.

Meg csak bikinis képet tesznek fel magukról.

Lányok mikor csináltok ilyet??????



2013. júl. 24. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sivár, különben azzal foglalkoznának. Logikus, nem?
2013. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük.
2013. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de az a baj, nagyon sok az ilyen és egyre több van.



első én is ilyenre gondoltam, de ha írok valami ilyennek, nem foglalkozik velem.

2013. júl. 24. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mások miért nem tudnak a netbölcsességek mellett elmenni...
2013. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"első én is ilyenre gondoltam, de ha írok valami ilyennek, nem foglalkozik velem."


Ha valakinek nincs rendes kapcsolata, abból még nem következik, hogy elmegy bárkivel. Ha nem jössz be neki, akkor nem jössz be, és kész.

2013. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4. hogy érted hogy mások? rám gondolsz?


De ilyen bölcsességek általában arról szólnak, hogy én jó kislány vagyok, nem vagyok ribi, szeretném ha meghódítanának stb stb.

nem ilyet írnak ki, de ezt jelenti.


és ráírok, kedveskedek de semmi

2013. júl. 24. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen bölcsességeket én is tudok gyártani pillanatok alatt aztán már csak egy híres ember neve kell és elhiszik


"Ha 50Km/h -val szaladsz egy fa körül akkor seggbe tudod b*szni magad"

Albert Einstein

2013. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6. sosem úgy indítok hogy: hello, akarsz járni velem?

csak egy szimpla üzenet, valami témáról. Amire gondolok hogy a képei alapján érdekelheti.

De ismerős lányokról van szó, nem olyanok akiket sosem láttam.


És igazából a szexel kapcsolatos poénjaimra vevő a legtöbb ilyen bölcsességeket kiíró csaj, de valahogy itt leragadunk.


Lehet hogy én rontok el valamit, de nem is akarok hú de nagyon nyomulni, mert nem akarok koppanni. Mai világban ha találok egy rendes lányt az olyan mintha a Jackpotot nyertem volna meg....

2013. júl. 24. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor



Igen, rád gondolok, kérdező.


Másrészt nem túl jól veszi ki magát, ha egy lány ilyen idézetben siránkozik, hogy egy rendes pasi sincs, te meg jelentkezel, hogy az vagy. Bárki mondhatja. Ez csak annyit jelent, hogy te már tudod, milyen álarcot kell felvenni, hogy megfektesd. Persze az idézetes lányok idáig gondolatban nem jutnak el, mert olyan egyszerűek, mint a faék, ők a "csakazértse" elv alapján utasítanak el valószínűleg. Másrészt jó bornak nem kell cégér (értem ezt a nem vagyok ribi típusú kiírásokra).

2013. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!