Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek egy sráccal. Az üzenetei többnyire tömörek, lényeget tartalmazzák, viszont azt érzem, hogy nem biztos, hogy érdeklem őt. Ennek jelei: nem egyből válaszol, szűkszavú, nem derül ki az írásaiból, hogy mit gondol velem kapcsolatban. Lehet, hogy még ő se tudja mit akar? Szerintetek?
2014. jún. 10. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
jo kerdes. ezt en is meg akartam mar kerdezni. ugyanilyen helyzetben vagyok mar honapok ota egy pasival. de amikor meg akartam szakitani vele a kapcsolatot azt nem hagyta...nem ertem...remelem kapsz ertelmes valaszt mert en is kivancsi vagyok
2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!