Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alaki tud valami jó tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaki tud valami jó tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve leköltöztem hozzá, magam mögött hagytam a családom, barátaim. Nem járunk el sehova, nem bulizós típus, én sem vagyok kimondottan az. A munka mellett itthon vagyunk, vagy boltba megyünk. Ez a rutin most már jó ideje. Sajnos visszahúzódó típus vagyok, nem barátkozom könnyen, így nincsenek itt barátaim, és amikor nem vagyunk együtt, nagyon magányos vagyok, nincs akivel beszélgessek vagy bármi. Nagyon aggaszt ez a helyzet s nem tudom mit tegyek. A munkahelyemen nem találtam meg senkivel a közös hangot, nehezen barátkozom, mindenki inkább elvan azokkal akik nyitottabbak, és én kirekesztve érzem magam. Mit tegyek? Tanács?? Párom kicsit vissza is húz ebbe a helyzetbe, neki tökéletes, hogy csak ő van nekem mert elég birtokló típus, anno amikor elmentem a barátnőmmel eltölteni közösen egy délutánt akkor is állandóan hívogatott. Félek, hogyha összebarátkoznék valakivel akkor is ugyanez lenne mint volt.Ti mit tennétek? :/ 24/L

2014. máj. 11. 00:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki*. Elírtam.
2014. máj. 11. 00:48
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én erre csak azt tudom mondani, hogy exem is hasonlóan volt, mint te, és mikor terhes lett, totál bedepizett a magánytól amíg én dolgoztam és végül erre ment rá a kapcsolatunk, mert elkezdett magának ellenségeket kitalálni, meg féltékenykedni ok nélkül és a végére egészen durva tettlegességekig is elment féltékenységében.

Nem részletezem, a lényeg, hogy nem szabad így bezárkózni, igenis kell ismerkedni és lazítani a pórázon!

Személyes tapasztalat első kézből, nem kitaláció!

Gondolkozzatok el ezen!

2014. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, a helyedben barátkoznék. Nem szabad hogy minden szociális kapcsolatod a párkapcsolatod legyen.

ha nincsenek barátaitok, előbb utóbb egymás idegeire mentek...

Ha gondolod haverkodni azt bárkivel szabad.Még neked is.

2014. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de a barátkozás nem megy valami könnyen. Ha valaki nem nyit felém én sem nyitok. Nem tudok ezen változtatni.
2014. máj. 11. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz valamit kitalálnod, ha egy emberre építed az életed könnyen instabillá válhat a szerkezet.

Gyere csocsózni, ha mást nem tudsz kitalálni:D

2014. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!