Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam randizni ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni ha ennyire fontos neki a méret?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és fodrásznőm is ennyi. Mindig is tetszett, gondoltam elhivom randizni valamikor csak a mai beszélgetésünk után nem tudom. Beszéltünk hogy mi az esete pasiknál. Azt mondja nem fontos egyáltalán a külső ilyenek sose arra ment. Ezen nagyot fellélegeztem de aztán mondta, hogy csak legyen jó farka, és mosolygott. Itt bizonytalanodtam el mert 13-14 cm kb a péniszem. Nem tudom fel tudnám e venni a versenyt az elvárt méreteivel szemben. Vagy a jó farok nem csak a méretre utal? elhívjam ezek után szerintetek?
2014. jún. 10. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg mit jelent neki a jó??????
2014. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagy dilemma ha jól használod szerintem semmi gáz jól qrd meg sokszor sokáig szerintem nem lesz baj
2014. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd, maximum párszor megdöngeted és megunja. Azért durva, hogy ilyenekről beszéltek. :D


Amúgy igen, a kisebb mérettel sem kell szégyenkezni, csak használni kell tudni, ahogy mondani szokták.

2014. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tuti nem 13-14 cm neki a jo
2014. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, mekkorát szeret
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor elárulom, az, hogy egy farok mennyire jó, az nem a centiken, hanem a gazdáján múlik. ;)
2014. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!