Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek egy srácot akinek nem volt soha kapcsolata a másik nemmel 23 éves korára?

Figyelt kérdés
kűlsőre belsőre kort is

2014. jún. 10. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Visszahúzódó, félénk, esetleg sokat csalódott és nem mer nyitni, közeledni
2014. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: nem tudom, de max. 7/10

Belsőre: introvertált és/vagy aszexuális.

2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írni akartam, de teljesen egyetértek az első válaszával.
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Alacsony dagadt, pattanasos, budos, csoro es mentalisan serult. De nem a cuki autista fajta.
2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kort is? szerintem egy srác, akinek nem volt soha kapcsolata a másik nemmel 23 éves korára KB olyan 23 éves lehet
2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a ti korotokra voltam kiváncsi
2014. jún. 10. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp ilyen vagyok. 23 éves és nem volt kapcsolatom. Mármint párkapcsolatom. Ez van.

Introvertált vagyok addig a pontig, amíg meg nem piszkálnak, úgymond... aztán már viszonylag hamar megnyílok. De nem vagyok kezdeményező. 2x kezdeményeztem eddig. 1 kosár, 1 függőben van. De mindkettőnél meg kellett erőszakolnom magam.

Nagyon nehéz kezdeményezőnek lennem. (barátilag is, nem csak nőügyben)

Amúgy szerintem nincs velem különösebb gond személyiségileg, ha már megismer valaki - ha elfogadja a bugyuta humorom az illető.


23/F

2014. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hmmmmm kezdő :DD

meg kell tanítani pár dologra :))

2014. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányos... :)
2014. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!