Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác érdeklődik felőlem...

Ha egy srác érdeklődik felőlem, találkozni hív, de közben kijelenti, hogy alakul egy másik csajjal a kapcsolata, akkor ez most mi?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy srácot,azóta párszor találkoztunk egy közös ismerősünk által (társaságban). A srác érdeklődik felőlem, próbál közeledni, jófej és kedves velem. Hívott találkozni (kettesben), de ő alapból egy közvetlen fiú, úgyhogy nem tudom, hova tenni a dolgot. Úgy érzem, tetszem neki, és flörtölget velem, sokat vigyorog rám és hasonlók. DE kijelentette,hogy alakul a kapcsolata egy csajjal,tehát lehetséges hogy összejönnek. Nem nekem mondta,de úgy mondta a haverjának,hogy én is hallottam (és ezt ő is tudta). Ha akarna tőlem vmit,akkor nem mondta volna,ugye? Csak barátkozni akar?? De akkor mégis miért állt rám ennyire? Facebookon is írt,pedig annyira még nem ismerjük egymást és nem is az a nagy facebookos.

20/L


2013. dec. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy az a csajszi te vagy??? Mivel neked ezt nem mondta, csak a havernak... másképpen neked is mondaná, ha nem te lennél.. De én ezt csak abból gondolom, amit olvastam. A többit te érzed hogy milyen. :))
2013. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony, szerintem is te vagy az a csaj.
2013. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok, mert mondta a csaj nevét. :(
2013. dec. 2. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel próbál hatni rád, hogy vesd be magad nála, nehogy a másik csaj elhappolja előled. Azzal nincs semmi gond hogy első randik időszakában srác és lány is másokkal is randizik, viszont elég férfiatlannak tartom azt, ha egy srác így próbálja elérni hogy a csaj kezdeményezzen.

A mai srácok már tök megszokták, hogy csajok is néha kezükbe veszik az irányítást.


Én a helyedben próbálnám zavarba hozni, megkérdezném tőle, hogy akkor mégis milyen szándékai vannak veled.


Egy férfi vállalja azt, hogy egy számára vonzó nőre nőként vágyik, nem pedig lelki barátként. Ha mondja, hogy tetszel neki mint nő az OK, de ha hímez-hámoz hogy jó fej, lányhavernak tart, akkor sunyi.

2013. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismét az 1-es vagyok. Szerintem csak játszma a részéről, sejtette hogy hallod, vagy visszamondják, és gondolta majd így kiszedi belőled azt hogy mit is érzel. Ismerem ezt a viselkedésformát, volt benne részem bőven... Továbbra is tartom a véleményem. Te lehetsz az. És szerintem is szedd össze magad, és kérdezd meg tőle, hogy ha így áll a helyzet, hogy alakul neki mással ( ne mutasd ki hogy hallottad azt amit a haverjának mondott), akkor mit kedveskedik, udvarol neked? Figyeld mit válaszol, és hogyan. Ismered már sztem annyira ( gondolom, a leírásod alapján) hogy tudd mikor őszinte, és mikor hazudik, vagy éppen belepirul, vagy mit tudom én... és máris leszűrhetsz belőle egy rakás dolgot. :) Persze ez csak egy tanács, ne vedd kioktatásnak. Csak azt írtam le, amit én is tettem ilyen esetben. :)))
2013. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább egyenes. Nincs abban semmi baj szerintem, ha az ember több emberrel is randizik/ismerkedik, ha arról az illetékesek is tudnak.
2013. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el a randira, majd meglátod hogy alakul, és majd utána eldöntheted hogy akarod-e még látni a srácot.
2014. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak a reakciódra volt kiváncsi.
2014. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!