Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha már túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már túl vonzónak gondolom a barátom?

Figyelt kérdés

Előtte csak nála sokkal átlagosabb külsejű fiúkkal jöttem össze, mert csak nekik tetszettem. Aztán most egyszer csak előbukkant ő, aki szerintem annyira tökéletesen néz ki, hogy már furán érzem magam. Ezért is nem akarok még lefeküdni sem vele, mert valahogy félek tőle. Vagyis ez nem félelem, csak egy kicsikét kellemetlenül tartok tőle, hogy nem leszek elég jó neki, vagy nem tudom őt kielégíteni, meg hasonlók. Alapból arra sem állok készen, hogy ruha nélkül lássam, pedig már 6 hónapja együtt vagyunk. Ő rengeteg csajnak tetszik, mert magas, szálkás kék szemű barna hajú, stb. Ebből adódóan már rég nem szűz, sőt, elég tapasztaltnak nevezném. A haverjai szerint tényleg szeret engem, ha ennyit vár rám. Mi ez az érzés, mit kezdjek ezzel? Képtelen vagyok "úgy" hozzáérni.

18L, 20F


2014. jún. 10. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis önbecsülésed. Csak lazán...
2014. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem megy. Annyira durva... Nagyonnagyon tetszik, de pont ezért nem tudom mikor akarok testiséget, pedig nem vagyok szűz sem
2014. jún. 10. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd el neki, hogy mi a bajod, jobb ötletem nincs :)
2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexelsz vele vagy elveszíted, válassz. Csoda, hogy eddig bírta...
2014. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!