Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vékony, normális alkatú...

A vékony, normális alkatú vonzónak, szépnek tartott lányokat hogyan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak olyan lányokkal jöttek össze dolgok, akik nemis jöttek be nekem külsőre. Általában ők ilyen túlsúlyos vagy arcra nem vonzó lányok. Meg őszintén szólva félek is a szép lányoktól, illetve inkább előítéleteim vannak, mert elég sok rosszat hallottam már róluk és tényleg én is úgy látom, hogy a nem igazán vonzó lányok azért kedvesebbek, meg jobb fejek, de hát külsőre nem vonzanak, viszont lány havernak egy kövér lány tökéletes. Ez most nem lenéz vagy sérté a kövér lányok részére, de nekem ők nem eseteim, biztos van, akinek meg pont ők jönne kbe és a vékony, normális alkatú lányokat meg csúnyának tartják. :)

2013. jún. 25. 22:06
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Ha kb a 3. mondattól kezdve konjugálod a mondókádat, akkor kb megkapod, hogy hogyan.
2013. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed bárkit megkaphatsz ;)
2013. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell velük viselkedni, mint a kevésbé szép lányokkal.
2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Legyél kedves, ne túl tapadós mert pl engem az idegesít de azért erdeklodj iránta ne mindig csak ő írjon rad Facebookon pl.Legyél sexi, aradjon belőled az önbizalom de ne legyél nagyképű sem bunkó , legyél értelmes :)
2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Neked sehogy, mert az írásod alapján sikít rólad, hogy vagy éretlen vagy, vagy pedig érzelmileg 0.
2013. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%
képet
2013. jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!