Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondjak az emberek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjak az emberek itt mindig nekem, hogy lehet párkapcsolatom, amikor másról teszem fel pedig a kérdést, mégpedig arról, hogyan tudnék belenyugodni abba, hogy nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Sajna olyan ember vagyok akinek nem lehet/lesz/ 27/f

2014. jún. 10. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mi vagyunk a megtestesült optimizmus! Lesz!
2014. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha,ha,ha sajna soha!
2014. jún. 10. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert tévednek, sajnos neked sose lesz párkapcsolatod :(

Nyugodtan hidd el, mi vagyunk az internet népe, mi mindent jobban tudunk nálad mint te vagy bárki.

2014. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kossz a válaszokat :D
2014. jún. 10. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, mi az, ami miatt szerinted nem lehet, nem is tudjuk megmondani, mi az igazság. Így arra gondolunk, valami olyan oka van, amit csak te gondolsz lehetetlennek. Nem tudom, van-e valami speciális egyéb oka is, amire mi nem gondolunk.
2014. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1000 HIBÁM VAN.
2014. jún. 10. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettől vagy egyedi. Minden embernek vannak hibái, de próbálj inkább a jó tulajdonságaidra koncentrálni, mint a negatívumokra.
2014. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.De nem veszik eszre :/
2014. jún. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!