Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok, ha 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok, ha 16 éves létemre még nem volt párkapcsolatom és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Annyira nem látom, hogy közelednének hozzám a fiúk. Van egy legjobb fiú barátom, akivel mindig együtt vagyunk. Lehet miatta? Vagy csak próbálom ráfogni a dolgot?
2014. ápr. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy kapcsolatot akarsz vagy kalandot :) am meg lehet hogy ez a barát szerelmes beléd és mindenkit elkerget :)
2014. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet es megmondom megcsokolnalak-e.
2014. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudjuk megmondani :)
2014. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!