Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virág:) 3344 kérdése:

Hogy mondjam el finoman a pasimnak hogy szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha összejönni sikerült,akkor azt is megoldod...
2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Szakítani akarok veled. Finoman."
2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Süss neki egy tortát. De finom legyen ám. :)
2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen típus?
2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek, akkor költözz el, mondd hogy gondolkodnod kell az érzéseiden, nem vagy benne biztos hogy még mindig szerelmes vagy belé. Ha csak időnként átmentek egymáshoz, közös programokat szerveztek, akkor ugyanerre hivatkozva mondd le a következőket.
2014. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor akárhogyan mondod fájni fog neki. De mégis a legbecsületesebb egyenesen a szemébe mondani és meg is okolni.
2014. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös: ez aztán az egyenes megoldás.
2014. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én leülnék vele beszélni, "Figyelj Drágám, egy ideje úgy érzem nincs minden rendben, az érzéseim már nem a régiek és szeretném ha ennek véget vetnénk blablabla..." Én soha nem szakítottam még, de nehogy már ennyit ne tudj kitalálni...-.-"


L24

2014. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sms-ben. De lehet h ma már a fb a divat.
2014. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég világos, ha azt mondod, hogy gondolkodni kell az érzéseiden, nem vagy biztos abban hogy szerelmes vagy belé, és ezért nem akarsz egy ideig találkozni. Ugyanakkor ezzel még nem égettél fel magad után minden hidat, egy-két hét segít annak az emésztésében, hogy elfogadja, hogy tovább lépsz, nem olyan mint egy hideg-zuhany.
2014. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!