Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt férfi (31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt férfi (31 éves múlt), akivel összejövő félben vagyunk, sokat beszél a kettőnk közötti szexről, csak azt akarja, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Nem volt még köztünk semmi, de alakul. Nem csak erről beszélünk természetesen, mással kapcsolatban is szoktunk kettőnkről beszélni, hogy mennyi mindent tudnánk együtt csinálni, milyen jó lenne már összebújni, együtt lenni csak úgy, még ha nem is csinálunk semmit, hogy mennyire szeretne már velem lenni, megérinteni, érezni az illatom, össze-vissza puszilgatni, szeretgetni, nem tudna megunni, imádna velem foglalkozni, nagyon kívánja már a közelségem, ilyesmik. Szóval tud nagyon romantikus is lenni, kedves, aranyos, de alapvetően nem igen ilyen, nem szereti a túlzott szerelmességet és romantikát, nyáladzást, szóval nem tudom, hogy komolyan gondolja-e ezeket, vagy csak le akar venni a lábamról, hogy utána odaadjam magam. Ja, és ha szexre terelődik a téma, akkor is mindig ő hozza fel. Ez egy felnőtt pasinál teljesen természetes, vagy mindenképp azt jelenti, hogy csak le akar feküdni velem? Egyébként lassan 4 hónapja ismerkedünk, szerintetek várna ennyit, ha csak az kéne neki? Köszönöm!

24N


2014. jún. 11. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jézusom ez nagyon gáz :D Beszél róla, de nem csinálja? :d
2014. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán régen volt nővel. Szerintem természetes, persze pasi fejjel mondom ezt. Ha 4 hónapja ismerkedtek és eddig nem volt semmi akkor nem hinném hogy csak lefektetni akarna.
2014. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem dugni akar csak...simán várna, ha mellette mást is kefél
2014. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első, nem ismered a körülményeket... Nem véletlen alakultak eddig így a dolgok, ahogy.
2014. jún. 11. 14:21
 5/17 Bence_ ***** válasza:

Érdekli a szex. Mivel nem teheti veled ezért beszél róla.

De az a normális amit TI normálisnak éreztek.

2014. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, pár hónappal ezelőtt (1,5-2 talán), mikor még nem találkozgattunk, csak neten beszélgettünk még, mondta, hogy ő tényleg el tudná képzelni, hogy mi együtt legyünk. Aztán rá pár nappal később, egyszer csak mondta, hogy furcsa, de nem is tudja velem elképzelni a szexet. Pedig akkor már ismertük egymást 2 hónapja, szóval arra gondoltam, hogy tényleg én érdeklem őt, és nem csak a szex, mert minek ismerkedne velem 2 hónapig, ha el sem tudja képzelni, meg hogy biztos csak azért érzi így, mert előtte még nem találkoztunk. Viszont azóta nem mondott ilyet, már nem beszél úgy, mintha kétségei lennének, tök bizakodónak tűnik a jövővel kapcsolatban, hogy biztos nagyon jó lesz, meg minden.
2014. jún. 11. 14:36
 7/17 Bence_ ***** válasza:

Akkor? :)

Az a fontos, hogy TI jól érezzétek egymást.

2014. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, de ki tudja, bármit mondhat az ember. Kissé bizalmatlan vagyok. Nem arról van szó, hogy benne nem bízom, hanem alapvetően, sokat csalódtam már, változott a hozzáállásom is az idő és a csalódások során. Én komolyan gondolnám ezt, és itt mocorog bennem a "mi van,ha..." érzés.
2014. jún. 11. 14:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Néha szoktunk komolyabb dolgokról is beszélni, például kérdezte már, hogy ha visszamegyek, akkor végleg, vagy csak azért, hogy lezárjam az ottani életem, és hazajöjjek a családomhoz. (Mindketten külföldön élünk, de én most hazajöttem a családomhoz kb. egy hónapja egy tragédia miatt, ezért nem igazán alakulnak még úgy a dolgok). Mondtam, hogy természetesen visszamegyek, hosszú távra. Erre mondta, hogy akkor ha ennek az egésznek vége, és végre visszamegyek, bármikor együtt tudunk már lenni, és milyen jó lesz. Meg beszéltünk már gyerekről is, érdeklődött, hogy mikor akarok, ilyesmik. Szóval csomó érv szól az mellett, hogy nem csak szexelni akar, de olyan bizonytalan vagyok. :( A sok csalódás, fájdalom, a sok eset, amikor nem voltam elég jó... :(
2014. jún. 11. 14:48
 10/17 Bence_ ***** válasza:

Mi lenne ha boldog lennél?

Irgalmatlan jót szexeltek, boldog is vagy, de kiderül, hogy csak szex miatt volt veled.

Akkor mi történik?

Boldog voltál vele, jól is érezted magad. Minden rendben:)

Boldogság benned van, nem ő adja.

Légy boldog, őszinte a kapcsolatodban. Ilyen feltételekkel találhatsz egy hozzád való társat.

2014. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!