Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak sms-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak sms-t?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja szakítottunk, de még nála van a pizsamám(egy ócska trikó meg egy sort) szóval nem nagy dolog, de jó lenne ha nálam lenne. Csak nem merek írni, mert még azt hinné teperek. Vagy nem lenne gáz?
2014. jún. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,írj neki, hogy kell a cuccod,ennyi.
2014. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neked, akkor mit izgat, mit gondol? :D
2014. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészen nyugodtan! Mi össze is költöztünk és miután szétmentünk 3-szor mentem vissza apróbb cuccokért, mert vagy én is találtam, vagy a lány szólt, hogy talált még pár cuccot! Fura egy hangulata volt, de ez ilyen.
2014. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
írtam, de nem válaszolt semmit.. mindegy, majd megtalálja az új barátnője :D
2014. jún. 16. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Várj egy kis időt, lehet, hogy nem azonnal válaszol. Ha egyáltalán nem válaszol, akkor jó nagy b u n k ó ám...
2014. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látta már az smst(az android kiírja) és fb-n is járt már párszor, igaz ott nem írtam neki. szóval inkább bunkó.
2014. jún. 16. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért néhány napot várjál még, nem szabad elhamarkodottan ítélni.
2014. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
múlt hét szerdán írtam és azóta semmi
2014. jún. 16. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor az exed egy b u n k ó, nincs mit szépíteni.
2014. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!