Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam barátnőm és megtudt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam barátnőm és megtudta?! Többi lent:

Figyelt kérdés
Na szóval megcsaltam barátnőmet és vissza akarom szerezni mert szeretem nagyon,de ő is szeret. Nem tudom hogy tudtam megcsalni igaz részeg voltam. .Egy másik lánnyal smároltam. Ti lányok vissza mennétek a barátotokhoz ha megcsalna?! DE nem is ez aggaszt annyira hanem attol félek a legjobban ha vissza is szerezem hogy nézzek az anyja meg az apja szemébe? mit gondolnak vajon rólam? meg mit mondanék nekik? hasznos tippeket kérek, hogy szerezzem vissza biztosra mert szeretem nagyon. Meg ha vissza is szerzem mit mondjak az anyjáéknak ?
2014. jún. 11. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"szeretem nagyon" ha egy kicsit is szeretnéd akkor nem hogy nem csaltad volna meg de még gondolni se tudnál ilyenekre
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a legszarabb az egészbe hogy a csaj ugy kapott le hogy észre se vettem és az van hogy én smároltam le... igen szeretem!
2014. jún. 11. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye voltál viseld a következményeit.
2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye voltam nem kell írni, meg nem azt kérdeztem hogy hülye vagyok vagy nem. Hanem hogy tudnám ezt kijavítani ?
2014. jún. 11. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok.Ezzel arra akartam utalni, hogy nem valószínű, hogy ezután megbocsájt neked.
2014. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
teljesen megérdemled...
2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem bocsátanék meg. remélem nem fog megbocsátani már ne haragudj...az összes ilyen pasi egy féreg a szememben.:) ha megcsaltad, viseld a következményeit. akkor kellett volna gondolkodnod amikor megtetted.

22/L

2014. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A részegség nem kifogás, egyből el kellett volna löknöd a p*csába, de nem tetted.
2014. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha én lennék a lány helyében nem tudnék megbocsájtani. Hiába szeretnélek akkor is ott lenne hogy mikor teszed meg újra, és vajon én nem vagyok elég jó ezért kerestél mást.
2014. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág?
2014. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!