Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma megtudta a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megtudta a párom, hogy megcsaltam. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekszünk a fia miatt. Teljesen el voltam keseredve és amikor az egyik ismerősöm közeledett felém nem utasítottam vissza. A párom pedig meglátott minket a kocsiból amikor egy szállodába mentünk be a pasival.

Mikor hazaértem a ruhám már össze volt pakolva, kértem, hogy hallgasson meg, erre azt mondta, hogy mondjam el neki, hogy miért tettem stb. Elmondjam neki, hogy a fia miatt volt minden? Vagy mit mondhatnék?


2014. jan. 23. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Gondold végig, hasonló helyzetben te vajon mit tennél a helyében? Elfogadnád magyarázatnak, hogy a fia az oka?
2014. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Én elmondanàm.
2014. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez tetszik...ha tudnád én már hányszor tudtam így elkeseredni? A végén már egészen kis dolgok miatt is. A portás a szállodában ha meglát, már adja is a kulcsot..
2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Végülis logikus magyarázat. Baj van a fiával, ezért más kúrogat.
2014. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat veszekszünk a fia miatt. Az ismerősöm pedig vígasztalt ami jól esett. Aztán ma lefeküdtem vele, de tényleg nem érzek iránta semmit sem.
2014. jan. 23. 20:38
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Egy gyerekre próbálod fogni te ez már tényleg a pitiánerség legfelsőbb foka.


Igaza van a pasinak.

2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Fogd a cókmókod és költözz. ;)
2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

5 És még volna képed odaállni a pasi elé és ezt nyögni?:DD


Anyááám:D

2014. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha komolyan ez az oka, akkor mondd el neki, de ne számíts csodára. Az emberek nem szaladnak más ágyáéba minden kis bukkanó után, abból pedig van bőven a párkapcsolatokban. Simán érthető, ha ezt nem tudja lenyelni, én nem nyelném le.

Ráadásul nem is hirtelen felindulásból estetek egymásnak a harmadik féllel, mert még szállodába mentetek... undorító egy ügy.

2014. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
összeszeded a cuccaid és lelépsz.. ennyit tehetsz.
2014. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!