Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom lassan már hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lassan már hozzám se akar majd érni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: A barátom vallásos. Ezzel mindig tisztában is voltam. Illetve nem csak hogy vallásos, de sok dologról teljesen más elképzelése van mint a legtöbb embernek. Pl. nem csókolózunk nyilvánosan - ez még oké mert én se rajongok érte, de ő pl. nem szívesen ölel át vagy akár érint meg más emberek előtt mert hogy "nem illik". Igazából, amikor csak kettesben vagyunk -ami nagyon ritkán fordul elő- akkor is csak ritkán ölel meg.

Két éve vagyunk együtt és az előzőekből ki lehet következtetni, hogy még nem feküdtünk le. Az elején nem nagyon értettem hogy neki hogyhogy nem jut eszébe, de gondoltam ő más mint a többiek és nem akar sürgetni. Nem rég azonban felhoztam a témát, hogy ő nem gondol-e rá vagy nem érzi-e hogy meg "kellene" már történnie és erre közölte hogy nem, semmiképp, házasságig nem. Lehet én vagyok a buta hogy erre eddig nem gondoltam, hogy ő így gondolkozik, de én nagyon meglepődtem. És nem azért mert egy szexmániás ember vagyok - mert még én sem voltam senkivel - hanem én pl ha most felvetné az ötletet hogy aludjak nála én belemennék simán, mert nagyon szeretem és természetesen vonzónak találom így akarom is. Most azonban kicsit letört vagyok emiatt, mert nem biztos hogy én szeretném ezt így csinálni.

Viszont szeretem és én bíznék abban, hogy előbb-utóbb "belemegy" a dologba és változtat egykét dolgon, de viszont attól is tartok, hogy a vallást választaná és nem engem. De persze nem szeretném választásra kényszeríteni...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Beszéljek vele, vagy felesleges? Félek hogy ha megmondom neki kereken a véleményem akkor csalódni fog bennem, vagy teljesen összetör ha esetleg nem tudjuk megbeszélni....

Amúgy 18 éves srácról beszélünk.


Köszi a válaszokat!



2014. jún. 11. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallásos emberként vallásos emberrel nem éri meg kezdeni. Teljesen más az értékrend, a gondolkodás mód. Hosszú távbon ebből nem sül ki semmi jó. Azok az emberek élnek boldog kapcsolatban, akik hasonlítanak egymásra.
2014. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a fran*ba. Nem éri meg. Egyhamar úgysem kéri meg a kezedet.
2014. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Bizony ez a normális. Legalábbis ez volt. Régen, azt a nőt akit házasság előtt vitt a férfi ágyába szajhának nevezték. A szex csakis egy dologra teremtetett, az utódnemzésre. Ezt a bibliából és biológiaórán is elsajátíthatja az ember. Nagyon kevés ilyen konzervatív ember van a világon, és igen, a mai világ már ezeket tartja a furának. Mert aki még 17 évesen szűz azt kiröhögik, gúnyt űznek belőle stb... Azt tanácsolom, vagy tényleg elfogadod ilyennek, viszont ha már most aggályaid vannak, nem hiszem, hogy "kibírod" a nászéjszakáig szex nélkül. Vagy pedig ténylegesen megmondod, hogy te nem így gondolod ezt, hogy nem csinálhatjátok házasságig. Persze ne hányd az egészet a szemére, mert ő ebben hisz, ezt a nézetet követi, és ne sértsd meg vele
2014. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Szia.


Ritka manapság az ilyen pasi, de mint minden embernek van igénye, így a nőknek is van igényük a szexre.Ha a pasid azt mondja 18 évesen, hogy házasság előtt nem ..stb fiatalok vagytok.Lehet/ sőt szerintem biztos,hogy nem ő lesz a férjed. Tudod szokták mondani: "hogy lesz ebből még k u r v a anyád is!!" És akkor meg feleslegesen vártál rá 2+ évet.

Szerintem mondd meg neki a te álláspontodat, ha nem változtat vagy nem érti meg,hogy te már szeretnél úgymond haladni a kapcsolatban, akkor viszontlátásra neki..véleményem szerint.


20/L

2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

A baratod hanyagol,megaláz és elcseszi a te szexuális kultúradat is.

Megéri?

2014. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, akkor gondolj bele, hogy az általad istenített régi időkben, a lányok többsége 14-15 évesen már szült. Bizonyára saját akaratból és igaz szerelemből tették... A szex a primitív létformáknál valóban csak az utódnemzésre szolgál.
2014. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér vallásos barom.. XD
2014. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

erről az egyik barátom jutott eszembe. idézek tőle: "csak azt a cipőt veszem meg, amit előtte már felpróbáltam" nem vagyunk egyformák. de ez azért nagyon durva. a házasságig még 2-3 vagy akár több év is eltelik. lehet, hogy 10 év múlva szakítatok. és akkor szűz vénlány leszel. beszélj vele. ez így nem mehet tovább!

ui: mond meg neki, hogy a Németh Sándor se szüzen házasodott.

2014. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az a baj hogy szereted... igy nehéz otthagyni


ilyet! hogy lehet h ennyire fiatalon nem vágyik rá! beszéld meg vele, érvelj azzal hogy sok házasság igenis tönkremegy a rossz ssex miatt!

2014. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Asszem ideje kezedbe venni az irányítást és a srác hímvesszőjét. Markolgasd, simogasd. Ne hagyd abba az elsö ellenkezésnél. Ha sehogy sem tudja élvezni, akkor szedd a sátorfádat, mert házassàg utàn sem fogja élvezni.
2014. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!