Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom lassan már hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lassan már hozzám se akar majd érni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: A barátom vallásos. Ezzel mindig tisztában is voltam. Illetve nem csak hogy vallásos, de sok dologról teljesen más elképzelése van mint a legtöbb embernek. Pl. nem csókolózunk nyilvánosan - ez még oké mert én se rajongok érte, de ő pl. nem szívesen ölel át vagy akár érint meg más emberek előtt mert hogy "nem illik". Igazából, amikor csak kettesben vagyunk -ami nagyon ritkán fordul elő- akkor is csak ritkán ölel meg.

Két éve vagyunk együtt és az előzőekből ki lehet következtetni, hogy még nem feküdtünk le. Az elején nem nagyon értettem hogy neki hogyhogy nem jut eszébe, de gondoltam ő más mint a többiek és nem akar sürgetni. Nem rég azonban felhoztam a témát, hogy ő nem gondol-e rá vagy nem érzi-e hogy meg "kellene" már történnie és erre közölte hogy nem, semmiképp, házasságig nem. Lehet én vagyok a buta hogy erre eddig nem gondoltam, hogy ő így gondolkozik, de én nagyon meglepődtem. És nem azért mert egy szexmániás ember vagyok - mert még én sem voltam senkivel - hanem én pl ha most felvetné az ötletet hogy aludjak nála én belemennék simán, mert nagyon szeretem és természetesen vonzónak találom így akarom is. Most azonban kicsit letört vagyok emiatt, mert nem biztos hogy én szeretném ezt így csinálni.

Viszont szeretem és én bíznék abban, hogy előbb-utóbb "belemegy" a dologba és változtat egykét dolgon, de viszont attól is tartok, hogy a vallást választaná és nem engem. De persze nem szeretném választásra kényszeríteni...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Beszéljek vele, vagy felesleges? Félek hogy ha megmondom neki kereken a véleményem akkor csalódni fog bennem, vagy teljesen összetör ha esetleg nem tudjuk megbeszélni....

Amúgy 18 éves srácról beszélünk.


Köszi a válaszokat!



2014. jún. 11. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
én is azon filózok hogy ha ennyire vonakodik a sextöl, akkor nászéjszakán vajon tudni fog dugni egyáltalán? ha igen akkor se lesz 1 profi. de a másik az hogy ha sikerül felizgatni a srácot, és valami történik, ak szerintem a srác vesztesnek és legyőzöttnek hinné magát. De röviden 1 nagy idióta az egész gyerek. Meg ez a régi gondolkodás is hogy házasságig nincs sex, és ha házasodtok és kiderül hogy puncija van vagy impotens? ha nem nyal téged puncin minimum 2x hetente abbol jó nem sülhet ki nekem ez a véleményem.
2014. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Rontsd meg!
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. sajnos még mindig gondolkodóban vagyok :\

nem tudom megrontani... :P

2014. jún. 11. 20:37
 14/20 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem látott még tangában. biztos bevadulna. én széttépném.
2014. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ismerd meg az okot,hogy miért nem szeretné elkezdeni a szexuális életet.

És ha ezt megtudod akkor lehet,hogy neked is megváltozik a véleményed és kivárod türelmesen a nagy pillanatot.

2014. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
En turelmesen varok itt nem azzal van a baj... meg elsosorban nem is a szexel hanem hogy mar hozzam se er....
2014. jún. 12. 17:13
 17/20 anonim ***** válasza:
nehogy már házasságig hozzád se érjen! Tehát kompromisszumra sem hajlandó. A vallás az első!!! Nehogymár ilyen jöttment belepiszkítson a vallásos életébe.
2014. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Próbálj kompromisszumot ajánlani: Te tiszteletben tartod, hogy nem akar veled lefeküdni, de akkor vegyen neked egy vibrátort. Neki kell bemennie a szexboltba, és megvásárolnia, és fizetni a pénztárnál. Ha ez kellemetlen neki, még mindig választhatja a dugást, és akkor Te veszed meg a gumit. Najó nem, csak vicceltem, ezzel úgysem mennél semmire. Odáig komolyan gondoltam, hogy kössetek kompromisszumot. Te elfogadod, hogy nem fekszetek le, de cserébe annyit csókolóztok és ölelkeztek, amennyit Te akarod. Ha ebbe sem hajlandó belemenni, akkor tényleg lépj le. Amúgy tuti, hogy nem kamatyol félre? Már bocsi, de elég nehezen tudom elképzelni, hogy egy 18 éves srácnak abszolút nincsenek szexuális vágyai...szerintem eldurrogtatja más lányoknál a muníciót, neked meg játssza a szüzikét. Nem biztos, hogy így van, de azért gondold át ezt a lehetőséget is...
2014. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18: rendben megpróbálom ezt a kompromisszumos dolgot:)

1000% hogy nem csinál ilyet! egyszerűen így lett nevelve, + a vallás miatt is ilyen. az már más dolog hogy esetleg van pár olyan pillanat amikor eléggé nehéz visszafognia magát :P de akkor is visszafogja. tudom, ritka az ilyen 18 évesen... de ő ilyen és én ezt el tudom fogadni HA nem viselkedik velem úgy, mint egy idegennel.

2014. jún. 13. 21:39
 20/20 Levente107 válasza:
Mi lett a sztory vége?
febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!