Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortol tudom elkötet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra124 kérdése:

Hány éves kortol tudom elkötettni magam?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy nekem nem kell gyerek. Ezáltal nem akarok minden honapba szenvedni.. Csak nem tudom mikortól tudnám elkötettni magam..

2014. jún. 11. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Es fognak csinalni psziho tesztet. Gondolhatod h nem fogjak hagyni h minden lazado rocker kislany elkottesse magat, kedves szandra!
2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező gyereket csinálnod, nem muszáj a dugidugi.
2014. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

vannak olyan fogamzásgátló módszerek, amelyekkel nagyon kevés ideig/nagyon keveset menstruálnál, ergó semmi szenvedés nem lenne benne. és gyerek sem.

hidd el, hogy nem hiába van ez a korhatár, és ezek a kitételek.

megvan a magad szabad akarata, egyszer 18 éves leszel /vagy már az vagy, de nem hiszem/, de ez egy nagyon komoly dolog. van, akinek nem lehet gyereke, mert meddő. szerintem beszélgess el egy ilyen nővel, ha ismersz ilyet.

tudom, ez itt nem az én sztorim helye, de én is így gondoltam sokáig, hogy nem lesz gyerekem... (elköttetni azért nem akartam magam). aztán egy ismerős, idősebb nővel a mindenkori beszélgetésünkkor erre terjedt a téma... és megdöbbentő érzelmeket és dolgokat tapasztaltam.

hazáig sírtam, 18 évesen.

akkor és ott megváltozott bennem valami a gyerektémát illetően...

remélem, te is meggondolod, legalább ezt az elköttetés dolgot.

L/22

2014. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!