Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, higgyek neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel folyton beszélgetünk, megértjük egymást, azt is mondta, hogy tetszem neki és fontos vagyok neki, DE van barátnője. Szerintetek elhagyná értem, vagy hagjyam és engedjem el?

2014. jún. 11. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egy töcsökre mindenképp....
2014. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne bajlódj vele, ha annyira akarna már lépett volna.
2014. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyébként, mit is kéne elhinned neki?


2. voltam

2014. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy tetszem neki és, hogy fontos vagyok. Néha nem értem miért ír ilyeneket, mikor ott van neki más...
2014. jún. 11. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
elhiheted éppen de sokra nem mész vele, szerintem ne adj ennek túl nagy alapot és jelentőséget hanem hagyd a francba
2014. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 12. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!