Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek most nála én kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek most nála én kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel másfél hónapig beszélgettünk, találkoztunk is. Az elején nem akartam tőle semmit, de idő közben megkedveltem.


Aztán túl hidegen, távolságtartóan viselkedtem vele. Nem kerestem, mindig csak vártam, hogy ő keressen mert ő a fiú.


Aztán megunta, feladta. Nem látta így értelmét, hogy csak ő keres, és hogy alig találkozunk, alig beszélünk.(mert az utóbbi időben egyre kevesebbet beszéltünk, mivel én csak ritkán kerestem, ő meg gondolom várta, hogy én keressem, ezért nem írt, mert az elején, egy hónapok keresztül minden nap ő keresett engem, én őt soha.) Szóval megmondta, hogy szerintem ennek így nincs értelme. Nekem nagyon fájt, de a büszkeségem miatt azt mondtam neki, hogy én is így látom a dolgokat, és azóta nem is beszéltünk. Viszont nagyon hiányzik. Nem tudom eldönteni, hogy ő hiányzik-e, vagy csak maga a helyzet, hogy van valaki aki törődik velem.


Néha úgy érzem viszont, hogy vissza akarom kapni, de félek, hogy már nem akar tőlem semmit. ti mit tennétek a helyemben?


2014. jún. 12. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
berugnék vagy írnék neki. még nemtudom.
2014. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
növessz magadnak egy kis agyat mert így nem tudom hogy lehet élni ha csak ennyi eszed van :)
2014. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg, ha nem próbálod meg később még lehet, hogy bánni fogod


26f

2014. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg jól cselekedtél! Ez a fiú nem érdemel meg egy akkora idióta p*csát, mint amekkora te vagy! Menj katonának... ott majd taktikázhatsz eleget!


22/F

2014. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már tudod, hogy vannak helyzetek, amikor félre kell tenni a büszkeségedet.
2014. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiba #1: "Nem kerestem, mindig csak vártam, hogy ő keressen mert ő a fiú."


NEM a fiú dolga, hogy keresse a lányt. Nem is a lányé. Egy kapcsolathoz KETTŐ, azaz 2 ember kell. Ha valaki nem tesz annyit bele, mint a másik, az ne is várjon csodát. Te kéretted magad és meg is lett az eredménye. A srác helyesen járt el, én is ezt tettem volna.



Hiba #2: "Nekem nagyon fájt, de a büszkeségem miatt azt mondtam neki, hogy én is így látom a dolgokat"


A büszkeségedre nincs szükség egy kapcsolatban. Ha neked megalázó, hogy keresed Te is őt, akkor nektek jobb ha nincs közötök egymáshoz, Te pedig szemmel láthatóan teljesen éretlen vagy egy kapcsolatra.

2014. jún. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!