Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő létemre merjek kezdeményezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre merjek kezdeményezni, hogyan?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 17:26
 1/4 anonim válasza:
66%
Szerintem egy Nő is nyugodtan kezdeményezhet ,mert lehet hogy a kiszemelt fiú félős és ő nem mer kezdeményezni,és akkor lehet hogy egy jó kapcsolatot akár egy szerelmet hagysz ki,ha nem kezdeményezel. De semmit nem kell elkapkodnod,az első csókot pláne,ne add magad könnyen !!
2009. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

sőt kötelező mára a szerepek megcserélődtek szinte


a srác fél hogy mi van ha nem jön be a csaj vagy van valakije...stb...


a lány nyugodtan kezdhet hisz majdnem bárkit megkaphat:D

2009. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen, csatlakozom az lőttem szólóhoz, már már szinte teljesen felcserélődött.
2009. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem erről csak rossz tapasztalataim vannak. Mindegyik fiú félreértette, azt hitték, "könnyen kapható" vagyok, pedig nem voltam tolakodó, semmi. Szerintem teljesen függ a fiú temperamentumától és beállítottságától. Vigyázni kell az ilyennel.
2009. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!