Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány fiú aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány fiú aki a kutyának se kell? Leirnátok szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert faasz vagyok.
2014. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó pasi vagyok, ezért a legtöbb átlagos nő (ők jönnek be)nehezen hiszi el hogy akarok tőlük valamit.

+ foglalt vagyok, ez is kizáró ok sok nőnél. Ez van :(

2014. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én. Szerintem azért, mert nem vagyok semmilyen szinten a mai ideál, mert nem vagyok kigyúrt, hanem inkább "macis", ahogy tetszik. Mármint ez a külsőség. A stílusom sem olyan, mint a kortársaimé, öltözködésben sem és hajviseletben sem. Meg eleve idősebbnek nézek ki a koromnál.

Add hozzá, hogy gátlásos vagyok, nehezen nyitok emberek felé (tehát nem csak nőügyben) és van egyfajta humorom, amihez türelem kell. Másrészt amíg nem ismerkedek valakivel össze, addig zárkózott is vagyok. (utána épp az ellentétje!)


Eddig aki nekem kellett volna, annak én nem kellettem soha. :\ Volt ugyan 1-2 lány aki próbálkozott nálam, de Ők nem voltak semmilyen szinten komolyan vehetők, gondolom szórakozni akartak.

Egy ideje az idősebb nők kezdtek inkább vonzani... észrevettem, hogy még a metrón is meg-megnéznek néha.


23/F

2014. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en kellenek mindenkinek, csak nem tudnak rola :D
2014. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja.Itt vagyok én.Jól nézek ki,hülye se vagyok,humorom is lenne,de annyira rám telepedett a depresszió,hogy egy lelki roncs vagyok,az meg nem a legvonzóbb egy nő szemében.Aki fontos volt számomra az elhagyott és azóta se tudom hogy szedjem össze magam.
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok:23/F mielőtt még nekiállna a sok balf**z levelet küldözgetni.
2014. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én. Nem nézek ki jól. Amúgy jó a beszédkészségem, értelmes és művelt vagyok, adok az öltözködésemre, de a genetikai adottságaim sajnos szinte lehetetlenné teszik az ismerkedést.

F.

2014. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én még nem jöttem rá miért... próbálkozott már jó pár csaj, de ők nekem nem jöttek be (sajnos nagyon válogatós vagyok, de annyira jó képű meg nem...) 22 éves létemre 2,5 kapcsolatom volt, 2 véget ért olyan fél és 1 hónap után, az a fél meg pont mikor komolyra fordult volna egyszer csak az a lány is elfordult tőlem... valamit nagon rosszul csinálok ami kis idő után jön csak elő... bár tudnám mi az...
2014. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kutyámnak az kell, akinél a kaja van :(
2014. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!