Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik a visszataszítób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik a visszataszítóbb vagy jobb, ha egy pasinak nagyon szőrös a keze és a lába vagy borotválja?

Figyelt kérdés

És szerintetek hogy lehetne egy ilyen pasi esetében a legjobbat kihozni , amitől nem undorodnak a lányok ?

Kort is légyszi !



2012. dec. 27. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképp ne borotváld, max. gyantázd de azt sem nagyon ajánlanám. 15/L
2012. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szőrteleníts, csak rosszabb lenne

16/l

2012. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezeden, lábadon, ha túl yetis és téged is zavar, akkor csak nyírd rövidebbre. Az nem zavarja a lányokat egyébként...
2012. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És simán csak ollóval , ahol hosszabbnak látom ?:)

Köszi a válaszokat , jöhet még !:)

2012. dec. 27. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezen-lábon tökmindegy. Ha jeti, ha nem.

A borotvált idiótán néz ki, még nőknél is. Ha mindenáron szőrteleníteni akarod, akkor gyanta vagy epilátor, de ne borotva.


21L

2012. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hosszú, akkor ollóval rövidebbre vághatod, de engem az jobban zavar, ha csupasz mint a nagyon szőrős kéz-láb.. 16/L
2012. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne szedd le.Hidd el a csajokat ez nem érdekli.Visszataszító ha le van epilálva.


21/L

2012. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ollóval nekiállni? Teszita ostoba ötlet,mert teljesen egyenletesen nem is tudod megoldani, úgy néznél ki utána mint valami rüheskutya....:) szerintem sima hajnyíró gép a legjobb, azzal nem a legalsó fokozat, és szevasz. Én monduk nullásgéppel nyírom két-harom hetente, az pont jó, mert sosem szőrős nagyon, de annyi idő alatt annyira visszanől,hogy nem is től csupasz, csak az első 5 ,6 napban simább, kicsit borostás, de nem szúr,mert a hajnyíró gép úgy vágja le,hogy nem lándzsaszerű a szőrszál vége, hanem vízszintes, így nem érdes, ha megsímítom. Jó borostásan kicsit furán néz ki, de leszarom. HA már nőttebb, egy hetes, az okés, az igényes.
2012. dec. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!