Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sajnáltatjátok magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnáltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Ezt azoktól a fiúktól/lányoktól kérdem, akik csúnyának tartják magukat, vagy mások csúnyának tartják őket. Ezt már egy másik kérdéshez leírtam, tehát most bemásolom:


Szerintem nem kéne ezen ilyen sokat gondolkodni. És nagy hülyeség amúgy ezaz egész, hogy 'felszínesek a lányok' meg 'felszínesek a pasik'.

Nem tudok járni olyannal aki nem tetszik, és a szép az mindenkinek mást jelent ezt kéne felfogni!

Jártam már én olyan fiúval, aki mások szerint nem volt helyes, de olyan kisugárzása volt, amivel teljesen levett a lábamról. Bőr jeki, tüsis haj, napszemüveg, igazi férfi volt. Megvédett bármitől. Ezt nem azért írtam le, mert nekem a napszemcsi a legfontosabb a srácon, hanem, hogy éreztessem; fő a KISUGÁRZÁS.

Tehát ezt a fiút nem találtak a leghelyesebb fiúnak, de a jelleme és férfiassága magával ragadott.


Aztán jártam olyannal is, aki igen csak menőnek számított. Air max cipő, drága óra, csupa márkás cucc. Végül egyszer a vonaton haza felé belénk kötöttek, hát meg sem tudott mukkanni. Pedig szinte kisgyerekek voltak az ámokfutók akikkel én is elbántam volna.Hát kicsit kiábrándultam. És e-mellet máshoz sem értett, csak a nyakam puszilgatta meg a derekam fogta... Hamar vége lett.


Tehát a kinézet nem elhanyagolható, nem járhat az ember olyannal aki nem felel meg az elvárásainak, de az, hogy kit tartunk vonzónak, nem attól függ, hogy másoknak mi a szép!

FŐ A KISUGÁRZÁS, és az ápoltság!


2014. jún. 12. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Valszeg itt is beszartak volna a nagy többség,nem tudom miért siránkoznak
2014. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!