Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért sajnáltatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért sajnáltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Annyi, de annyi fiúnak sír a szája valami miatt ( főleg ezen az oldalon). Ez nagyon kiábrándító. Ha közlitek, hogy "nincs barátnőm, brühü, sose lesz, mert csúnya vagyok, velem senki nem áll le, anyám se szeret", attól nem dobja magát oda egy lány se. Mire jó?
2014. jan. 6. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek muszáj sírni, különben felrobbannék. Mivel nincsenek barátaim, nem érdeklek senkit, így itt regélem el a bánatom.
2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Se pénzem se istenem se életem nincs már...de az álmaimat nem vehetik el..
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugyanúgy csinálják a csajok is, csak sokkal többszöt, és jobban. Brühühü.
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Az az egy baj van, hogy a nők annyira tahó módon tudják elutasítani a csajozni próbáló udvarias srácokat, hogy egy életre elmegy a kedvük a próbálkozástól mert teljesen az önbizalmukba tiportok..
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Látom valaki bejutott a plázába s vett magának 3 leértékelt csizmát..

bocsi ez a bor volt.. de a beszólásáért végeztem vele..

2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
többször* (grammar nazi-k ellen)
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, azért bőgök egész nap, mert nincs barátnőm, sose lesz, csúnya vagyok, velem senki nem áll le, anyám is utál, ráadásul most már kiábrándítónak is tartanak -.- hát köszi :'(
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sajtból van a hold : ***** válasza:
100%
Mert akkkor nem lenne vicces nap, mint nap feljárni ide. :)
2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyan az a mentalitás, mint hogy te ezt itt leírtad: itt sírsz, hogy "jajj mirejoez? nesirjámá", de ettől még aki sírni akar, az fog is. Ha nem tetszik, elegánsan tovább tekersz, mint én és sokan mások.
2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az oldalra célzok. Volt pár randim tavaly, és az összes srác egész végig panaszkodott. Kedvem lett volna megfejelni az asztalt, a folytonos sirámtól.
2014. jan. 6. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!