Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okoz néha nehézséget, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoz néha nehézséget, hogy másokkal szemben is képviseld, amit igaznak tartasz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ha valamit igaznak tartok, és tudom is, hogy igazam van, akkor az utolsó csepp véremig kitartok mellette, bárhány emberrel vagyok is szemben. nem zavar, tudok harcolni. (N)
2014. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmesen lehet vitatkozni azokkal a másokkal, akkor nem. Ha nem lehet, mert fafejűek, vagy ha valami szubjektív témáról van szó, akkor igen, ilyen esetekben nem is sokáig maradok benne a vitában, kb. elmondom a véleményem és ennyi.
2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen. Még elég új vagyok és nem tudom ki a nyalós a főnöknél és ki az aki inkább a munkája után szeretné kapni az elismerést. Itt okoz egy kis nehézséget. Másokat meg attól függ mennyire ismerem. Kitapasztalom inkább. Nem kezdem rögtön nagy dolgokkal először kisebb dolgokban fejtem ki a véleményem és a reakciójából le lehet vágni, hogy kinek mennyi az intelligenciája ezen a téren.

Többieknek meg attól függ. Olyanokkal akiknek fáj az igazság nem tárgyalok, álljon fejre és kakiljon a saját nyakába, nem érdekel! Aki olyan, hogy tudja hova tenni a hibáit is, és az elismerést is annak simán megmondom. Politikában senkinek, mert mindenki aki nem azt képviseli amit én megsértődik... Meg általában, ha valaki felhozza a témát akkor ott veszekedés van!

2014. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem okozott számomra ez nehézséget, mert hiteles ember vagyok és sokan annak is tartanak. Aki nem szeret, az általában azért nem szeret, mert fáj neki az igazság, ez pedig nem az én problémám.
2014. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az számít igaznak,amit a többség mond.Vagy amit bizonyitani tudsz.
2014. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Nekem legtöbbször az okoz gondot, ha egy vitában egy érvet a hívő életfelfogásomra alapoznék. Rengeteg ember ateista, vagy simán nem érdekli a vallás, és ezért képtelenek elfogadni ezeket az érveket. Igen gyakran szembesülök ezzel, mindenféle témában.

24F

2014. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mert az emberek nagy része buta és műveletlen, ilyenekkel meg nem látom értelmét vitatkozni. Ha egy hülye emberrel nem értek egyet akkor nem fogok elkezdeni pattogni neki, mert minek. Inkább nem mondok semmit. De ha értelmes emberekről van szó akkor nem, a jó vitákat nagyon szeretem.
2014. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!