Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mással is történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mással is történt már ilyen vagy épp most vette észre ezt?

Figyelt kérdés
Azt kezdem észrevenni magamon, hogy ahogy telnek az évek az első csajozásaim óta egyre jobban kezdek átakulni ezzé a tipikus, önző, rossz fiúvá vagy legalábbis most valami vegyes vagyok, vannak még jó fiús vonásaim is, de egyre jobban hajlok az önzés és a kihasználás felé és mintha már nem tudnék szeretni sem egy lányt sem, mintha mind csak egy eszköz lenne az én szexuális vágyaim kielégítésére és azt tudom, hogy mi miatt kezdtem ilyen irányba változnai nem tudatosan. A sok csalódás, az, hogy milyen sekélyesek a mai fiatal lányok személyiségre. Szörnyű rájuk nézni, csak a testük jó. Szexuálisan kívánom már csak őket szinte, bár még van egy részem, ami reménykedik, hogy talál olyan lányt, akivel lehetne kapcsolat meg komolyabb is esetleg, de egyre jobban halványul is már ki belőlem, ahogy telnek az évek és nő a tapasztalatom a lányokkal.

2014. jún. 12. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csupán rájöttél, hogy így tudsz érvényesülni.
2014. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtam csak azt tűnt fel, hogy mióta kapcsolatban vagyok egy ideje, ha neten beszélgetünk sokszor kihasználok minden lehetőséget, hogy vicces megjegyzést tegyek a barátnőmnek. Persze mostanság már ő se kímél. Furcsa, hogy csak vele vagyok ilyen "szenya", de tudja, hogy csak viccnek szánom. Nehéz megtalálni az igazit, de hidd el mindig jobb kutatni és ne ezen görcsölj, egyszer csak sikerül. A lényeg, hogy mindig légy önmagad egy lánnyal meg mindig kedves és figyelmes, azt sokra értékelik.
2014. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rastignac a 21. században.
2014. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva én is ilyesmit kezdek érezni, de próbálok ellene tenni. csak az helyzet hogy Bp-en akár akarod akár nem ez történik. vidéken tapasztalatom szerint sokkal jobb a helyzet...

19f

2014. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem leszel egy Damon Salvatore, hiába szeretnéd :D
2014. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!