Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú, élőben nem láttam mostanság, de folyton rá gondolok. Mit tegyek? Hogyan jelezzek neki, ha nem találkozunk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nemrég lett vége az első komolyabb kapcsolatomnak.Csúnyán fejeztük be,másfél évig átvert.

Nehezen viseltem, de rájöttem,hogy az élet megy tovább és sokkal jobbat találhatok.

Van egy fiú,aki már régóta ismerősöm a közösségi oldalon(facebook) és régen még voltak is itt,mivel az apukáink jóban voltak.(apukám meghalt,így már abbamaradt a kapcsolat)

Nemrég kezdtem a fiúra felfigyelni.Szinte mindig lájkolta az új képeimet,sőt még írt is egyhez,hogy szép vagyok.Viszont még nem kezdett el velem beszélgetni.

Nem tudok róla sokmindent,csak általános dolgokat, és úgy gondolom,hogy nincs barátnője,mert akkor nem írogatna más képeihez.

Annyira megfogott,hogy már 3 napja csak rá gondolok,telefonomban nézegetem a képét.

Szerintetek mit csináljak,hogy jobban magamra vonjam a figyelmét és írjon nekem?

Én nem merem ezt neki elmondani,félek a csalódástól és hogy újra magam alatt leszek ha esetleg visszautasít.Nem merek kezdeményezni.

Lehet kicsit gyerekes dolognak hangzik,hogy facebookon akarok ilyet intézni,de nincs más lehetőségem:/

17L


2014. jún. 13. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt gyerekes vagy, másrészt pedig lájkold te is, kommentelj a képeihez ,aztán abból jön a beszélgetés, ha nem akkor nagyon félreértettél valamit, vagy életképtelenek vagytok.


Viszont azt vedd figyelembe, hogy jelenleg egy álomképet kergetsz, könnyen lehet, hogy pofára fogsz esni

2014. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márpedig nincs más lehetőséged mint a kezdeményezés. Na azért nem kell rárúgni az ajtót, de ha szüleitek révén volt korábbi kapcsolat, akkor akár arra hivatkozva kezdeményezhetnél egy találkozót "barátilag". Ha ez összejön személyesen már talán látod hogyan tovább.


Sajna az a tény, hogy képekhez írogat, véleményez még MESSZE nem jelenti azt hogy nincs barátnője.

2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!