Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagyon érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon érzékeny és lelki sérült, akkor könnyebben feltudja szedni egy rosszabb kinézető pasi is?

Figyelt kérdés
Megismertem egy elég csinos lányt. A lányt agyon csalták többször volt hogy 60-70 éves nőkkel csalták meg stb, így azt mondta, hogy már nem tud bízni a pasikba, kiábrándult az összesből. Mivel én elégé csúnya vagyok meg önbizalomhiányos sose volt szerencsém a nőkkel, ezért szinte bármeddig tudok rá várni. És ha látja, hogy várok rá, akkor talán tud majd bennem bízni és az hogy újra tud bízni valakibe és más vagyok mint az átlag pasi, így szemet tud huny afelett, ha esetleg nem jövök be neki annyira, nem vagyok az esete..
2013. jún. 14. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Remélem, hogy nem. Én is csalódtam már rengeteget a férfiakban, mégsem jelentek ki róluk általánosságban dolgokat, az igényeim meg minden egyes csalódás után nőttek/bővültek (külső és belső terén is).


Még ha nála nem is úgy működne, mint nálam, elég szánalmas patkányság lenne ezt kihasználni. Szép kis kapcsolat lenne. ;)

2013. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60-70????? XD az laza. tuti sikered van ezek után :D
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már nem is haragudj, de ha csak azért akarod felszedni, mert ő is megteszi neked akkor hagyd.
2013. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem,sőt.

a strigó a zsánere az ilyeneknek.

szóval azt mondja,hogy neki ilyen nem kell meg stb,kecsegtethet téged,de a rámenős kefélőképhez fog vagy visszajárni,vagy a következő manusza is ilyen lesz.

és ez a fajta probléma igen messze áll a lelki sérülttől már nem azért.

2013. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen azt mondja nagyon csalódott minden pasiba, mert teljesen megalázták ő már csak a biztonságot, bizalmat keresi és ezért több éve egyedül van. Állítólag már a külső se érdekli nagyon csak bizalom kell neki, ezek után a legfontosabb neki. 28 éves már
2013. jún. 14. 01:06
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es 3 éve egy pasival se volt éppen ezért a vőlegénye csalta meg. Eszméletlen érzékeny érzelmes szentmentalista nő
2013. jún. 14. 01:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyannal lenni aki csak beletörődik abba hogy veled van. Biztos hogy lesz olyan lány akinek kelleni és tetszeni fogsz, ne pazarold az idődet ilyesmire. Mindenki megtalálja a párját hidd el!! Én láttam már olyat hogy egy tényleg eléggé csúnya fiú egy szép lánnyal jött össze, sőt a lány szerette, (szereti) és elfogadja őt, a belső értékeiért...
2013. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Összejön veled, te egy év alatt helyrerakod a lelkét aztán ő meg majd ott hagy egy helyesebbért.
2013. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem.de amit utolsó mond az velem megtörtént a pasi hagyott el mikor már feltunningoltam az önbizalmat
2013. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lelki sérülttel soha ne gyere össze.. boldog kapcsolatot csak két kiegyensúlyozott harmónikus boldog ember tud teremteni.
2013. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!