Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a srác? Tényleg van "baráti csók", csak én nem hiszek benne?

Figyelt kérdés
Volt még pár hónapja egy srác, akivel nagyon összebarátkoztunk.. Volt, hogy napi 10-12 órát is együtt töltöttünk, mert nem tudtunk elszakadni egymástól.. Bennem elkezdett valami alakulni, meg úgy éreztem benne is.. Olyan jeleket adott, mintha töbvet is szeretne, de lehet hogy csak félreértettem. Mostmár mindegy is. Novemberben megbeszéltük, hogy kicsit szüneteltetjük a barátságunkat, mert diszkréten elmondtam neki, hogy részemről nem őszinte ez a barátság. (nem vallottam szerelmet! Csak elmondtam, hogy valamiért vonzz a szemelye). Ezt letisztáztuk, majd pár hétre rá megismertem egy srácot, akivel kölcsönösen szerelem első látásra volt.. Vele azóta is együtt vagyunk. Viszont itt jön a bökkenő. A "volt fiú baráttal" hónapok elteltévrl találkoztunk, elmentünk sörözni. Nem volt semmi kellemetlenség, jól elvoltunk. Meséltem is neki a páromról, hogy mennyire szeretem, stb.. Majd pár óra elteltével egyszer csak megcsókolt! Nagyon kibuktam, rögtön ott hagytam, majd később írtam neki üzenetet, hogy hanyagoljuk ezt a "barátságot" mert én ezt nem akartam, nem is értem mire volt jó.. És mivel elmondtam a párombak a történteket, ő is megkért, hogy többet ne találkozzak vele. Erre a srác annyit reagált, hogy jól esett volna egy baráti csók és ne haragudjak.. Ez mégis mi?? Csak szerintem hülye kifogás??
2013. febr. 22. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Baráti csók nem létezik!
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ott voltál a szeme előtt, addig nem kellettél, most hogy másé vagy, már rögtön kellenél. Nem csak a nők bolondok, a férfiak is!


31/N

2013. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha van baráti szex is, akkor mért ne lehetne baráti csók is?
2013. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg létezik 22l
2013. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mert a baráti szexnek az a lényege, hogy letepered az egyik ellenkező nemű barátoda akinek van párja, és magadévá teszed akaratod ellenére?

azért nem ugyan az...

2013. febr. 22. 11:53
 6/11 A kérdező kommentje:
*akarata ellenére. bocsánat!
2013. febr. 22. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozott,nem jött be,most pedig próbál úgy tenni,mintha semmiség lenne az egész.
2013. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerű. Eddig nem izgattad, most másé vagy, tehát valaki elvette a megunt játékát, ezért rögtön igényt tartana rá, de mivel elküldted, és felsült, megpróbál úgy tenni, mintha nem is úgy történt volna, ahogy.


Egyszóval gyerekes, nem is te kellesz neki, hanem az érzés zavarja, hogy másé lettél. Ez szimpla önzőség.

2013. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy barom. Jólesett volna egy baráti csók, wtf?
2013. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hawkbill ***** válasza:
előttem már elmondták, de csatlakozom: ez az "ovis kisfiú, akinek nem kell a homokozóban a körteforma egész addig, amíg a Petike nem szeretne azzal játszani" esete.
2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!