Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatok egy ilyen férfiről? Férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy férfias, normális felfogású talpra esett 20 éves emberről van szó, aki kinézettre is nagyon jól néz ki, bőven válogathatna "normális" ( - nem félre érteni!! ) lányok, nők közül. De hiába néz meg jó csajokat az utcán stb, kapcsolatot mégis szakmájában prostituált, gyerekes nővel kezd. Értékrendje pedig az én meglátásom szerint tényleg a helyén van... De én nem tudom ezt megérteni, részletesen privibe irok az illetőről ha valakit érdekel.
2014. jún. 13. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Látszik hogy egy féltékeny nő teszi fel a kérdést. Valószínűleg az általad prostituáltként és gyerekesként titulált nők szimplán csak jobban néznek ki mint te és fiatalabbak.
2014. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(Remélem azért nem haragszol ha nőneműként válaszolok, biztos jön majd idővel férfi-válasz is.)

Lehet, hogy tényleg szereti azt a nőt. Persze kérdezheted, hogy miért, de erre nem lehet így válaszolni. Nem te döntöd el, hogy kibe szeretsz bele. Ezért is van sok magányos "normális" férfi és nő a világban. Mert hiába jó a gyújtós, ha nincs meg a szikra.

2014. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán mert őbenne látta meg azt ami tetszik neki. A szerelem, és vágy nem logikai dolog :)
2014. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltlaán nem vagyok féltékeny semleges vagyok felé... Látszik te értelmezted félre a szöveget. Én ezek szerint konzervatív szemléletű vagyok, és normálisabb dolognak tartom ha valaki 20 évesen nem ku..aként dolgozó, gyerekes nőkkel kezd! Egy szóval sem mondtam, hogy ezek a nők nem nézhetnek ki jól!... :)
2014. jún. 13. 15:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ebbe lehet valami! Csak az utóbbinál sajnos, nem ez volt az indok, hogy szerelmes lett volna belé, bár szerethette ami szeirntem nem ugyanaz.. :)
2014. jún. 13. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy hol ismerte meg :) Van egy tippem :)
2014. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!