Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuálisan vonzódik hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódik hozzám, de nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vonzódik hozzám, de nem akar kapcsolatot csak szexkapcsolatot. Benne is lennék, de nem tudom lenne e értelme. Kialakulhat szexkapcsolatból több is?


22/L


2014. jún. 13. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, gyerek
2014. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki ezt már egyszer megkérdezte?

Hogy a 30-as pasas akarja k*rni?

2014. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem nem én vagyok.:) első én szerelemre gondoltam például...
2014. jún. 13. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy menj bele, ha te sem akarsz többet. Esély van rá, hogy kialakul, de nem garantált. Egy kapcsolatnak akkor van értelme, ha mindkét fél ugyan azt akarja.
2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet.

De ha valaki így előre kijelenti, hogy szexet akar csak, az számomra azt jelenti, hogy még a lehetőségét sem adja meg annak, hogy majd kiderüljön, hogy mi hogy alakul és mi lesz belőle.

Ha szereted, akkor ne menj bele, mert így sokat fogsz szenvedni.

2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van akinek összejön, van akinek nem. (És szerintem az utóbbiból azért több van.)

Úgy belemenni,h te eleve tôbbet akarsz..hát nem hiszem,h jó ötlet. Nagyot koppanhatsz a végén. Tudom,én is voltam így.

Persze a döntés a tiéd,de azért gondold át..

2014. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, érzek iránta. épp azért kétes a dolog... ha belemegyek, lehet, hogy teljesen belezúgok, ő meg eltűnik egyszerűen. vagy fordítva... :/
2014. jún. 13. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd, ha van egy kis eszed. Én pont egy ilyenbe vagyok és ki akarok szállni. Egy nőnek legyen büszkesége. Többet érdemelsz, mint egy érzelemmentes kapcsolat szex-sel. Ha van kedved írj privatban.
2014. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Lefordítanám úgy hogy értsd te is....

Néha jó vagy arra hogy megdugjon de az utcán már nem menne veled kézenfogva.Te nem féltékenykedhetsz ha meglátod valaki mással.

Érted már?

Üríteni jó lennél neki ha szétraknád a lábaid amikor Ő akarja.

Remélem leesett.

2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kicsi az esélye.A pasik jobban szét tudják választani a szexet és az érzelmeket, sajnos a nők nem ilyen szerencsések.

Amikor belementem egy ilyen kapcsolatba, azt hittem, hogy majd én leszek a kivétel, de nem.

Hiába kerültünk nagyon közel egymáshoz, nem változott meg a véleménye. Lényegében kettő az egyben lettem neki. Én lettem a legjobb lánybarátja, akivel közös programokat szervezett és megbeszélte az életét és én voltam az a nő is, akivel jókat szexelt. De ennyi, a kettőt soha nem vonta össze, mintha két külön ember lettem volna.

2014. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!