Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmérés! Ha nem tudná meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmérés! Ha nem tudná meg a jelenlegi párotok/komoly kapcsolatban a partneretek, hogy megcsaljátok, megtennétek?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek a korotokat és nemeteket feltüntetni.


Azt is megírhatjátok, miért/miért nem!


Senkit nem pontozok le, fő az őszinteség! (Normális stílusban, ha lehet).


2014. jún. 13. 23:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
En igen, mert o is egyszer megtette velem es igy egalba lennenk :P 21/f
2014. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

elvileg nem

gyakorlatilag meg nem tudom

kor/pasi

2014. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mert nem bírnék se a szemébe,se a tükörbe belenézni.

23l

2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
21%

Én nem vagyok lelkiismeretes, nem igazán bízok az emberekben régi tapasztalatok miatt.


Megcsaltam már a barátnőm, nem tudja, nem is nagyon tudná meg. 2x mindkétszer volt indíték (ez nem ok, de akkor is).


Azt nem mondom hogy nem bántam meg, meg azt se hogy eleve nem csalom meg többször (de manapság már elutasítok mindenkit, hogy meddig azt nem tudom), mert nem tudom (ha már megtettem 2x nem mondhatom azt hogy nem fogom egyszer 3x is.)


Szóval megbánni megbántam, de nem érzem magam rosszul lelkiismeretesen meg főleg nem. Élünk normálisan tovább boldogan.

2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

nem! akkor sem ha tudná és meg is engedné.

16/L

2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel attól még a lelkiismeretemmel együtt kellene élnem.
2014. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
4-es: és fordított esetben hogy esne, ha a csajodról derülne ki, hogy megcsalt?
2014. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

nem, nem tenném meg semmikép sem.

21/f


azért nem mert ha van valaki akit szerethetsz és ha végre találtál ilyet akkor ott van neked egy kincs, akkor miért dobnád el egy egy éjszakás kalandért valami rib anccal ?

2014. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

Tegyük fel, hogy a lebukás esélye abszolút zéró. A válaszom igen. Ugyanis nem ártok vele senkinek, a páromnak nem fog fájni, hiszen nem tudja meg. Védekezni védekeznék, tehát se fertőzés se gyerek nem lehetne. Vallásos nem vagyok. Innentől fogva nem hiszem, hogy rossz dolog lenne, amit elkövetek, hiszen mi ketten a másik hölggyel jól érezzük magunkat, a barátnőmnek nem ártok vele, és ez csak szex. Semmi több.


24F

2014. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

ha szeretek valakit és normális ember vagyok, akkor erre képtelen vagyok! és képtelen is lennék, mert meg sem fordulna a fejemben! nem azért jövök össze valakivel hogy megcsaljam, hanem hogy boldoggá tegyem, nem? hát de.

20L

2014. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!