Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon a srácon, aki az egyetlen jót jelentette nekem a jelenlegi életemben?

Figyelt kérdés
Szóval.. elég rossz időszakomat élem most. Minden szép lassan esik szét körülöttem.. De nem részletezném inkább. Viszont amikor vele beszéltem, akkor tényleg egy kis időre minden jó volt, és boldog voltam :( De tudom hogy sosem kapom már vissza. Ez "oké" is, csak egyszerűen nem tudom, hogyan tudnám elengedni és elfogadni ezt. Segítenétek nekem ebben? Nagyon megköszönném!! :)
2014. jún. 12. 11:31
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
tudom most nem hiszed el :) de lesz majd jobb is vannak még jó pasik a világon :)
2014. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele?
2014. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem beszélgess vele és figyeld meg hamarosan találsz olyan pasit akivel nagyon boldog leszel
2014. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Jelenlegi életemben"

Ezt írtad, változni fog hamarosan, le kell zárnod magadban.

Ismerkedj új emberekkel és lépj túl szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen. Ezen a legtöbb ember átesik, és általában az első ilyen a legrosszabb, bár vannak kivételek.

(Tudod az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod....)

2014. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, csak előbb túl kéne lennem rajta, hogy lássam őket :D :)


Az a kérdés szempontjából nem lényeges :)


Köszönöm szépen :)

2014. jún. 12. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát keresd a rosszat benne.
2014. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, és hát elég sikeresnek bizonyul, mert van bőven mit találnom, pláne a velem való kapcsolatunkban. De ez sem segít, sőt, néhagyakran csak rosszabb :( De köszönöm mindenkinek, tényleg! :)
2014. jún. 12. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát beszélhetnél picit konkrétabban is, erre a 6 soros kérdésre nem igen lehet válaszolni.


Mi tart vissza hogy beszélj vele?

Mikor beszéltél vele utoljára?

2014. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos annyira súlyos az eseted, hogy pszhiologushoz kellene menned... nem csak enyhe depressziód van...
2014. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném részletezni, de a kérdés szempontjából nem is lényeges. Egyszerűen el kell engednem, ez a helyzet, lezárt a dolog, abban kértem segítséget hogy hogyan.


Nem vagyok én depressziós :)

2014. jún. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!