Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kölcsönös a viszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kölcsönös a viszony?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt játom a fiún, hogy mindig mosolyog, ha velem van, ha egyedül vagyok, akkor odajön hozzám (mégha a barátaival is van) és ha szomorú vagyok, addig nyaggat amíg el nem mondom neki, hogy mi bánt. Nekem ő nagyon tetszik, olyan 3-4 éve, viszont mostanába zúgtam bele olyannyira, hogy napjaim nagy részében csak rá gondolok. Egyik nap egész nap sétálgattunk, beszélgettünk, kutyát sétáltattunk, meg minden, és akkor is láttam rajta, hogy zavarban van, ugyanis nagyrészt mindig ott volt mellettünk a tesóm, vagy a tesóm barátnője. Ami a bátyám barátnőét illeti, egy kicsit erőszakos. Azt kérte a fiútól, hogy maszírozza meg a hátam, vagy hogy táncoljon velem... végül is teljesült az akarata :) tegnap a fiúval beszélgettünk sypen meg viberen (igen, egyszerre :D), és amikor már mennie kellett, viberen küldött nekem egy kutyust, ami ölelést ad, egy szivecskét és egy félént smileyt. Akkor szerintetek kölcsönös a viszony? Tetszem neki?

Én 13/L, a fiú 15/F



2014. jún. 14. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy rá az esély. Szerintem öleld meg, de nem mond
2014. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már párszor megöleltem, ezt elfelejtettem leírni :)
2014. jún. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!