Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy miközben a lányok "erős nők" akarnak lenni, nem érdeklik őket az olyan férfiak akik ezt elismerik, akik a tenyerükön hordoznák őket, és akik nem aláznák meg őket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez biológiai. Ha nem domináns egy pasi, nem fog rá nedves lenni a bugyija. Az ilyen pasikat férjnek tartják max, a többit megoldják mással...
2014. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy újabb nap. Egy újabb igen ostoba megállapítás. Máris remekül indul a reggel.... Fasza, kösz!
2014. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! 6 évig dolgoztam Pesten egy irodaházban, láttam eleget. Én egy ott egy hűséges embert nem ismertem....
2014. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 évig összezárva ugyanazokkal a tuskókkal arra a megállapításra juttatott téged, hogy minden nő ilyen ezen a tetves bolygón. Jól van, neked is puszi a pocidra.
2014. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtam ilyet. Csak szomorú amikor látod, hogy egy 3 gyerekes kis kosztümben(nem ribis) járó csoportveztő(nem tuskó) nő úgy száll be a rá váró kissé pipogya férje mellé a kocsiba, hogy előtte 10 percel kapta el egy menetre egy kollégája... :-(

De hogy másik példát mondjak. Cimborám egy vidéki városházán dolgozik, ott gyakorlatilag mindenkinek van egy második házastársa. Undorító, de ez van... :-(

2014. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy férfi az életben erős, domináns, vagy legalábbis megvan a kellő önbizalma és céltudatos, nem zárja ki, hogy elismerje és ne alázza meg a nőt. Én olyat választottam, aki szeret a tenyerén hordozni, mégsem egy pipogya alak. Szerintem ez egy jó kombináció.
2014. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Nos, ennek semmi köze a nemekhez. Ez emberfüggő. Rengetegen képtelenek normális párt választani maguknak. Okkal dugnak félre. De mint mondtam, ez emberfüggő.
2014. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy azt gondolod, hogy egy erős nő, csak egy bunkóvári mellett érzi jól magát?
2014. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én "erős nő" vagyok, de biztos nem a bunkóság jön be...persze tudom, hogy vannak ilyen nők, nem is értem őket...szerintem szánalmasak. és amúgy egy férfi hordozhat a tenyerén úgy is, hogy férfi marad... van középút, nem csak a két véglet.
2014. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!