Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ezt gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ezt gondolják hogy nem voltak jók az ágyban ha ez történik?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy ismerősömmel, de nekem egy alkalom elég volt belőle. Nem azért mert rossz volt, jó volt, csak felejthető. Nem érzem azt hogy megint kell. Ezt el is mondtam neki akkor, amikor másodjára bepróbálkozott. Látszólag nagyon rosszul esett neki az elutasítás, azt mondta, hogy tudja hogy nincs neki nagy, de ha igazán élveztem volna vele akkor még egyszer meg történne. Ő meg van róla győződve hogy rosszul teljesített az ágyban. Hiába mondom neki, hogy szó sincs ilyenről. Azóta nem szól hozzám csak ha muszály, meg ilyen búval b.aszott képpel járkál. Volt, hogy apróság miatt leordította a fejemet. Kollégák vagyunk szóval nem tudom őt kikerülni. Hogy viselkedjek vele? Nem akarok rossz hangulatot.
2014. jún. 14. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha eszel egy finom sutemenyt, abbol szeretnel meg a jovoben is enni, igaz? Ha tobbet nem akarsz enni belole valoszinuleg azert volt mert nem izlett annyira. Ha nem akarsz tobbet vele azt jelenti nem volt olyan egbekialtoan jo, hanem akarnal meg kefelgetni vele, ennyi.
2014. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hat ha felejtos volt, akkor rosszul teljesitett az agyban...
2014. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kollégám és nem akarom neki konkrétan azt mondani, hogy felejtős volt... nem volt rossz, de jó sem annyira, hogy utána is akarnám. A rossz hangulatot hogyan tudnám javítani?
2014. jún. 14. 13:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz is sok ész kell, hogy kollegával kefélj. Így jártál.
2014. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, te sem tudod mit hoz még az életed.. ítélkezni a legkönnyebb. :)
2014. jún. 14. 13:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Tul sok mindent nem tehetsz, ha behivod meg 1 menetre, akkor ugy fogja erezni, hogy szanalombol. Ha pedig nem hivod, akkor meg az a baja. Ne foglalkoz vele, majd elmulik neki, vagy nem :P
2014. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Nem azért mert rossz volt, jó volt, csak felejthető."


Ha jó lett volna, akkor akarnád.

2014. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
"Igen, te sem tudod mit hoz még az életed.. ítélkezni a legkönnyebb." Majd akkor is ezt fogod mondani, ha Dubajban fogsz a sarkon állni? Bazz... Ezt csak akkor mondd, ha abszolút nincsenek elveid, mert akkor érthető. És igen, én tudom, hogy sose fogok kollégával lefeküdni, mert én a saját szabályaim szerint élek, és tudom, hogy mi fér ebbe bele, és mi nem. Amúgy nem ítélkezek.
2014. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide Dubaj? :D Te jó ég.
2014. jún. 14. 13:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha sose tudod, hogy mit hoz az élet, akkor akár még k***@ is lehet egyszer belőled, nem? Vagy mégiscsak vannak elveid? Mert nem úgy írtál, mint akinek lenne.
2014. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!