Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ezt gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ezt gondolják hogy nem voltak jók az ágyban ha ez történik?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy ismerősömmel, de nekem egy alkalom elég volt belőle. Nem azért mert rossz volt, jó volt, csak felejthető. Nem érzem azt hogy megint kell. Ezt el is mondtam neki akkor, amikor másodjára bepróbálkozott. Látszólag nagyon rosszul esett neki az elutasítás, azt mondta, hogy tudja hogy nincs neki nagy, de ha igazán élveztem volna vele akkor még egyszer meg történne. Ő meg van róla győződve hogy rosszul teljesített az ágyban. Hiába mondom neki, hogy szó sincs ilyenről. Azóta nem szól hozzám csak ha muszály, meg ilyen búval b.aszott képpel járkál. Volt, hogy apróság miatt leordította a fejemet. Kollégák vagyunk szóval nem tudom őt kikerülni. Hogy viselkedjek vele? Nem akarok rossz hangulatot.
2014. jún. 14. 13:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak elveim, de nem tudhatod előre, kivel hoz össze a sors, így értettem. Nem kell egyből elvi oktatást tartani, ez a dolog már megtörtént köztem és a kollega között, tanultam belőle, téma off. Én azzal kapcsolatban tettem fel a kérdést, hogy a benti hangulatot és a viszonyunkat hogyan tehetném jobbá. Válaszolni, tanácsot adni úgy látom nehezebb, mint észt osztani, hogy elvek meg nem elvek.
2014. jún. 14. 14:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább neked most már nem kell elmondani, hogy miért nem célszerű kollégával lefeküdni.
2014. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 PearlDiver ***** válasza:

Mondd meg neki hogy nem illetek össze szexuálisan, akármilyen jól teljesít. Ez is bullshit duma, de jobbat nem tudok. A férfi önérzetet nem lehet sajnos instant helyreállítani.

Ha lefekszel valakivel akibe nem vagy szerelmes, viseld a következményeit...

2014. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mondd, hogy nem akarsz kapcsolatot, és ez a dolog neked csak egyszer fért bele, nem vagy ilyen stb és nem csak pillanatnyi botlás volt. de szerintem úgyis tudja mi a helyzet.
2014. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*csak pillanatnyi
2014. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint éppen ezért nem éltem a lehetőséggel, amikor egy kolléganőm próbált közeledni felém (azt a helyzetet mondjuk tovább súlyosbította, hogy csak eleinte közeledett szexuálisan, később már érzelmei is kialakultak, de ez nem tartozik ide).

Nehéz ezt kezelni és igen, a férfiak többségének piszkálja az önérzetét, ha azt érzi, nem tudta azt nyújtani a nőnek, amit az szeretett volna és amit maga a férfi felállított mércének önmaga számára.


De felnőttek vagytok, higgadt, megértő, kedves, empatikus hangnemben elmondhatod neki, hogy nem szeretnéd, ha rossz lenne köztetek a viszony, csak most tényleg nem szeretnél semmilyen kapcsolatot és nem akarod, hogy túl bonyolult legyen érzelmileg a helyzet.

És próbáld egy ideig kicsit kerülni (ne úgy, hogy feltűnő legyen, csak ha nem muszáj, ne legyél folyton a közelében), aztán idővel megenyhülnek a dolgok remélhetőleg.

2014. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!